Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Index megvan?
Kiderul
Az rs az nagyon jo
A 2017es R viszont 1 unalmas dög. Megy persze de nem mosolycsalogato. Akartam volna a 19es S et még próbálni de eladták ..... Pedig fehér volt
Bakker mit léphet, mikor a kis triple is gechi mosolycsalogató.
Itt van még 1
Ne nyekeregj, mint a kenetlen csúszócsapágy a szekérkerékben, Stefi, szépen nyugodtan , nem kapkodva tedd rendbe B+!!! A Tollas kígyó legyen Veled.
Babszin használom rendszeresen.
Majd indexelsz karnyujtással
Fasza valami ilyesmiben reménykedtem, így szög egyszerű, köszi Zoli!
Egen,a hengerfej tetejen van a csatija,de ne ott szedd szet.
A bura nagyon pici csavarjat kitekered le a bura,a belsejet kipattintdod ott a ket pici sarut leszeded,utana a szárát leveszed,ki tudod a vezeteket fuzni.Az uj indexet ugyanugy szet kell fuzni es a notorn levo vezetekkel szereled ossze.
Jobb mint a burkolatokkal zsonglorkodni.
Most vettem észre a bal hátsó indexem harmonikásgumi része elfog szakadni, kell vennem helyette másikat. A vezetékek fűzése merre van? Sok mindent le kell majd bontsak?
Mahd kiderul az igazsàg szeptemberig
Jó eséllyel a blokköntvényt kell átfaragni lánchoz,más vezérlés,talán módosított főtengely-dugattyúk.
A tiger blokkon azért kell reszelni.De legalább a hengeröntvényt lehet használni.
Elvileg a tigris motorját kapja meg átdolgozta de hogy nincs totalksrnak fotója az érdekes
Gyakorlatilag is de 50€-1000dilcsiig minden van ,csak tálald meg a jót
https://totalbike.hu/hirek/2020/07/09/egy_ligaval_feljebb_fog_jatszani_az_uj_speed_triple/
Elvileg,ebayen már láttam.
Jó nekem a kis csenevészke.
Telón nem látom jól, ez ledes első lámpa?
Feketeben szebb de A feher az igazi mint a lóban
Söt. En kB 5% dragukassal Számolok a 2020as arhoz viszonyitvq
Köszi az infót! Na, erre kíváncsi vagyok. Tuti nagyszerű gép lesz.
Nem tudni mi vagyon megírva...
Meet ez a következö lépésed ,a 1050es