Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haha köszi a kommenteket bocsi aludtam éjjeles műszak után, a “gond”, hogy minden a helyén van. Szét lett szedve gyertya csere után megnéztem de minden a helyén van. Megnézem még egyszer és igen indítózik, tekeri de nincs szikra.
Kommented szívesen meghallgatom főleg ha azt mondod kihez vihetem eloxálásra (feketére) a teloimat,
1kocsog cégtől kértem ajánlatot de szarnak a fejemre, mindezt szept 23 óta
Totál kuss van meg se mukkan. De szépen rímel.
Holnap kiderül.
Indul vagy nem?
Na a start engine vidiből nem lesz semmi, majd talán holnap, volt már ilyen.
Mond hogy legalább kész vagy vele?
A piros leállitó nem lehet mert akkor inditani se enged már az első genes Street sem és a befecskendező rendszert is áramtalanítja. Simán szerencsétlen volt a szerelő és ahogy leszedte a tankot meg a légszűrőházat, útba volt neki a légszűrőház tetején a sok relé meg a borulás szenzor és gondolom lehuzkodott mindent csak a borulás szenzort nem dugta vissza. Arra panaszkodik a gép, hogy nincs rádugva a szenzor. Le a tank és egyértelműnek kell lennie, mert ott lóg vagy elszakadt a kábel. Ha nem lenne hibakód és csak szikra hiányába szenvedne akkor meg fejtetőn tette volna vissza a szenzort, valakinek nem egyertelmű az UP felirat rajta Ha nem megy hozd el és megcsinálom
"Ne aggódjál semmit, majd mi kommenteljük. "Arról koldulsz!
119 MB konvertál bűn lassú...
Már töltődik felfele...
Ne aggódjál semmit, majd mi kommenteljük.
Kommentel is?
Videóval lécci
Mert hagyod hogy nyulkáljanak
Máskor csapj a kezükre vagy ha csapattok a lámpánál fordítsd el a slusszkulcsot húzd ki és dobd el ,persze imindezt a piros lámpa alatt de úgy hogy mire zolddé vált te már el is húztál
Én sem tudom, nem használom az a kapcsolót. De ha kell elcsoszogok a garázsba kipróbálom.
A régi kis Honda csopperem volt ilyen - egyszer rohadtul meg is szívattak vel, persze valahol a "világ végén": a parkolóban valaki viccből átlökte, én meg - mivel soha nem használtam a vészleállítót - nem is gondoltam erre. Az akkut negyedóra önindítózás, basztatás (meg karbi pucolás, meg minden.... ) alatt teljesen lemerítettem, mire rájöttem hogy mi is történt. Szerencsére tolással azonnal indult. A GéeSöccá' az meg se nyekken, ha át van váltva a kormánykapcsoló, azt azonnal észreveszem (ezt is átnyomta már valaki).
Asszem simán teker a régi,csak a gyujtást veszi el,de erre nem veszek mérget.
Valami szenzor csatlakozot szét huzhattak és elfelejtödött helyreállitani. Álltában nem nagyon romlik el. Jártam.én is igy a sajátommal gyertyacsere után. Bonthattam vissza az idomot.
Csak arra írtam, hogyha a kapcsoló lenne átbillentve, akkor nem az lenne a fő hibajelenség, hogy nincs szikra.
Ha át van billentve ahogy te mondod mi meritene le ?
Enyém áramot sem kap
Egy normális motor az önindítót sem tekeri ha át van billentve a vészleállító - ne merítsd le az akkut feleslegesen.
Engem már szopatott meg így a letört O2 szenzor is.
Kurvahülye helyen van.
*gombra