Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főbizti jó,?
Basztattam, leszedtem vissza raktam, próbáltam indítani de ugyanaz csak teker. A hibakód ki lett ütve nekem nincs hozzá programom így most nem tudom vissza jött vagy sem.
Na jo az nem volt inditva 1,5 eve.
Szerintem a CBR-ed olyan volt még, hogy tekert lekapcsolva is. Volt nálam múlt héten egy F2-es és az is olyan volt, hogy csak szikrát nem ad de teker ugyanúgy mintha mi sem történt volna.
Thx,reg vot nem emlekszem,nekem kizart hogy ugymarad,regen meg valamelyik motorom ketyert sokaig,az tuti.
Leccillecci
Nekem no para,sose marad gyorslealliton.Kizart. q
Így van, vidiztem ma garázsban de talán holnap fent lesz ma nem akaródzik neki...
Őt basztasd SzabiZ
Ha törlöd a hibakódot visszajön? Ha igen akkor nem látja valamiért a borulás szenzort. Mindenképp ott tapogatozz
Lehet, hogy hibakód törlés nélkül nem is jön helyre, ezt nem tudom megmondani biztosra.

Fiúk a Street 675 meg nem teker még mindig ha a kormányon a gyors leállító le van kapcsolva. A műszerfalon is elalszik szinte minden lámpa ha az off-on van. Amint átkapcsolod egyből ac-zik meg felgyullad több visszajelző. Az első 1050-es meg még a műszerfalat se hozza be a háttérvilágításon kívül, úgy kiüti. Le videozzam a garázsba mindegyiket?
És még buzi is
Hmmm....
Az a kitanitott komcs bazdmeg. az
Libsi, bazmeg, libsi!
Mekkora egy vén komcsi buzi vagy druszám!
Előkerült a jó öreg pink Dukátti?
Képeket feldobta egyből.
Volt már ilyen majd holnap újra próbálom ha nem kerül fel.
Oda vagy vissza?
Még konvertál...
Oké köszi.
Pocses, nem szabadhegyi volt. Privatban leírom nem akarok senkit sem lejáratni.
Csakhogy előkerültél