Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már pedzegetik hogy csak igazolással és oltási konyvel lehet majd idegen országba bemenni
Főleg repuloknél
Akkor nem is hivatalos diler?
Szerintem idén nem lesz kötelező, mert nincs elég. Most azt híresztelik hogy 40 életév felett lesz csak kötelező
De szerintem ez csak nyar,nyar vegen lesz,ahogy tokolnek a vakcinakkal.
Foleg ha kerik az oltasi igazolast.
Ha a lom elkeszulne az lenne az igazi,siman elindulnrk este 6-7 korul reggelig meg egy szundi is beleferne.
Én is nagyon remélem hogy lehet menni normálisan. Tavasszal mi nagyon a Balkanra akarunk menni. Dubrovnik, Kotor turik nélkül milyen szép lehet
Utána meg Dolomitok. Én már fixen tudom merre megyek, pályamatrica, gyorsan végighúzom a gázt éjjel 2körül eindulok, 6körül már Cortina környéke de lehet nem is akarok bemenni addig, irdatlan szállás árak voltak tavalyelőtt is már
Az embertelen sok embert embertelenül utálom kerem.
Remelem a sok hulye turi otthon marad.En meg elmehetek.
Ok hogy epic celpont,fuuuu,voltam a nordkappon.
De odafele?
Mesz 2-3 ezer km,es lesz egy kilato a nagy tengerre.
Vagány a San Boldo de olyan hirtelen jön és megy. Garda-tó is vagány de azért ott körülötte kemény a terep inkább Most a vírusban nem tudom mi a helyzet, de nyáron kegyetlen embertömeg. Nem lehet haladni, nem tudsz megállni sehol. Embertelen sok az ember
Nem találtam.
Haver agyal rajta pár éve ,de azt ő tudja
Életemben nem vágytam baszott hosszú unalmas északi útra.
Inkább bolzano körül egy félreeső kempingben letámasztanám a bodegát,lehetne benne csövezni,és a környéken fostorogni pár napig.
A garda tabat és a San Boldo hágót még nem láttam.
De ez csak a téli uncsiból tervezés.
Arról sincs semmi?
Akkor menj nordcap ra
A problem hogy az alpokra tervezett odautakat már 5-6x végigjártam.
Tridentről is akkor.
Triumph Budapestnek szóljon valaki hogy frissítse az oldalt ,semmi info a 1200 rol
Főleg az ár
En a tervezett 700km utamat 2 naposra tervezem
Igazi joyride és közben 1599 fotót gyártani
Ket dolgot kene ezzel megsporolni,a dogunalom oda-vissza uszkve 700 km,es lehet kvalzi 0.napi elozo este indulassal egy ejszakai odaut.Meg vissza,igy a szabadsagbol sokkal tobb jut az elmenyre.

Meg a fagyira.
Az belefér
Jajaja,ez a terv,bar el szoktam nagyon tevedni,igy belekerul egy kunkor fagyi 300km szerpentinbe naponta.
Hólapát összeszedi... ( by dodor )
Mosd mà le olyan na....èrted.....van
Akkor dobozosba bepakol odaér gurulgat a fagyizó körül majd hazadobozol stilus a idei nyerő? Főleg ha teszted és beoltásod is lesz akkor valószínű kivitelezhető
Egyenlore elvagyok a meloval,es most a hombar tehergep projekt is alszik.
Pedig azt tolni kene ezerrel,az a kulcsa a kenyelmes alpok-ba jutasnak.