Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép lett ez a Trident nagyon (szerintem). Tök jó lenne, ha csinálnának belőle egy kicsit erősebb, komolyabb futóművű verziót is. Árban jóval a Speed Triple alá pozicionálva.
Jah,és az a plexiszörny.
Majdnem,a színek nem stimmelnek,a méretek igen.
Huuura
Tegnap ültem végre motoron sőt csak 660ason ,pocses miattad
Igaz nem gurultam nem indítottam ,jó rajta ülni minden ott van ami kell ,minden a helyen minden kézre esik és szép is
Nem a Zoli?
Azok a.....
Kivettem tankpad alját tényleg sok volt.
Dehogy , Csak át igazsàg az igaz-zsák
Ne trollkoggyá...
(Amúgy tudod hogy a GS és a k5)
A 2006os
Amúgy inkább az a kérdés hogy megmarad e hooligànnak vagy sem a 21es
Lemaradt
Fasza toldó.
Köszi sràcok a segítséget. Míg megjön a gyàri alkatrész addig ez megoldja. Betyàr a gép a race üzemmódba. Engedi egykerekezni és nem is szól bele meddig ...főleg 2 esbe....
Én sajna nem tudok.
Ja pliz help

Sd kártyámat megette a tabletta, sőt már nem is làtja. De a számítógép igen csak hàt.....
A lényeg a kártyán van jó 3000foto amit jó 50-70 eurós vagy dollàros programmal el is tudom menteni de .....
Szóval keresek 1 jó programot ,ingyenesen letölthető ingyenesen használtató ingyenesen menthető úgynevezett recovery programot
Kb 10et màr letöltöttem de betölti a fotókat csak hàt menteni nem lehet illetve mentes előtt tartja a markàt
Tudtok ilyesmit? Köszönöm
Nem is úgy értettem.
Az a mumusod
Aranyat is elfogadnak úgyis aranyáron van
- a kormányvég tükör.
A Street RS ebben a verzióban a legszebb szerintem :)
Egy év plusz garit rádobtam, így 4 év van rá. De nem hiszem, hogy meglesz annyi ideig. Inkább az eladhatóság miatt pipáltam be.