Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, befejezve :)
Huhh,
Hoppá vége a hondázásnak ? Baromi vagány!
Drakula! Nagyon faja a gép!!!
Szerintem imádni fogod :)
Igen az, bemutató darab volt.
Óriási gratula hozzá! Nagyon szép gép :) Ez az a példány, ami bemutató motor volt a Triumph Budapestnél?
Meg a végén összejön 1 T találkozó valahol az ország közepén
Amúgy a lengyeleknél és olaszoknál is a német ár van
A 20es 21 angol ár közt is 1500font különbség van
Akkor csatlakoznék egy csenevésszel, ha nem bánjátok :)
A Trident elvileg 2,89 millió. Motorrevüben lévő hirdetésben ez az ár szerepelt legalábbis.
Ami szintén jó hír, hogy egyelőre pl. a Street modellek esetében maradnak a tavalyi árak, ami szintén nagyon korrekt.
Megérdeklődtem. Várhatóan 6,49 milla lesz az ára, de ez még nincs kőbe vésve. Ha valóban ennyi lesz, akkor az egy nagyon jó ár a külföldiekhez viszonyítva. De persze még így is baszott drága. Hála erős devizánknak, a 27%-os áfának és a 230e forintos regadónak.
A kezvedő nem jon be.
Vicces de jooooo
Na jo de te arany kiskanalla a szadban szulettel.
Igen be
Ez jelenleg nagyon oszágfüggő. Romániába, Montenegróba biztosan mehetsz karantén nélkül, pcr sem kell. Ha hazajössz, 10nap bünti. Mert jelenleg mi zöldek vagyunk, kevés a betegünk.
Engem nem fog földhöz verni ha 2hét motorozás után itthon kell maradjak 10napot
Na ja,de mondjuk 4 nap utan be tudsz vallalni 10 et karantenban szabadsag terhere?
De nem engednek be külföldre
Karantén meg majd otthon
Csinaltam labon is sokmindent,egyenlore nem fer bele egy-ket het egyhuzamba.Ez kint toltott ido maximalizalas.
Ízlések és pofonok
Szerintem oltasi nelkul marad a 10 nap karanten,ha mesz valahova,az irrealis.
Ez nagyon Alsóörs sztájl de megértem
Vagy szándékosan nincs hogy ne utazz ,ok majd időt nyernek 2022 nyaráig
Hatalmas love van emögött a színfalak mögött ,és mindenki benne van kivéve a por népet