Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bennem lako spúr dög visitozik.
Nem megyek mert nem merek.
Gyere LFP -be, oda reagálok erre
Egészségére minden márkatársamnak... na jó meg azoknak is akik ide bepofátlankodnak a lomjaikkal!
Pont elég ennyi piperetükör, aki előttem van le sem szar, aki meg mögöttem van azt meg én le sem tojom...
Majom vs bánóóón. De nem gondolnám, hogy gondot okozna naked Zoli!
Majd majusban lesz sűrű nyeldekles,szevizre kell vinnem.
Majd lesz idod kitapasztalni,egy biztos,cuccolni nehez lesz ra.
Viszont szerpentinen 3 eve vigyorgok.
Igen, a 2020-as egész vállalható és jól be lehet állítani. De nekem kicsit elefántfül. Valahogy, a kormány végére biggyesztett tükör olyan huligános kiállást ad neki. Azt nem tudom mit lehet úgy látni benne, de az most nem arra hegyeztem ki a mondanivalóm
Én utálom a tükröket
1-Magamat csak borotválkozáskor nézem
2- abban csak a múlt vagy a rendőr van ,és 1 sem kell
Nyeljel most a Streeted megérdemli
Szóval a különbség 55€
Amit vagy ÁFA vagy a kereskedő vág zsebre
Ez van,az új 2020 jobban teccik na.
Dehogy baj: rád fér....
Civilizálódom.Baj?
A támadómenyét sokkal jobb!
De akkor hová lesz a motoros postás testtartás?
Szerintem a könyöked. Amit ha csak egy pöttyöt mozdítasz befele, máris látol a tükörben.
Ja ja toklevelet is kapott!
Nem akarsz megsérteni senkit???
Hát mi lett veled?
Eddig nem voltál ilyen nyámnyila
Huhh a D67LD tükre hótt egyszerű,de láttam hátra,13-tól van a kanál alakú rettenet,azzal az a baj hogy fix,a tükörlap mozgatható minimálisan meg az egész tükör eőre-hátra a felfogatáson.
A mostani 20-as verziót kipróbáltam,az egész lap állítható,mint a régi D67LD-n,és nem csak a könyökömet látta benne végre,nomeg nekem tetszik,De valami 35-40e-ret mondtak tavaly rá,így várok míg valaki bontva elad egy párat,ami elég nehéz.
A kormányvég tükröket haggyuk,inkább nem akarok megsérteni senkit.
Ha tavaszig nem lesz szerencsém nyelek párat és bevásárolok.
Az új ezüst szélű 89400 Ft párban. Ehhez még hozzájön a záró vég. 14500 Ft párban.
Érdekes nekem is ez meg úgy néz ki mint ami anyagból volna ,az új az már műanyag ,élőben már látni
Új vagy régi mind 200€
Fene tudja spániel vagy nem,az én kanalaimban csak a vállamat láttam.