Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor? É elég régóta használok szintetikus szarvasbőrt, mondjuk itt is van kilengés valamelyik semmit nem ér.
Akkor itt még sehol nem lehetett olyat venni.
Itthon is lehet kapni... de nem baj
Vannak erre már vegyszerek, csak csóró ktm-esek nem tudják megvenni?!
Személyeskedsz ratiyruid?
A bogarakat magasnyomásúvalfogom ezután is lecsapatni
Montenegrobol hoztam kamu szarvasbőrt, kegyetlenűl szívja a vizet, foltmentesen le lehet húzni vele, az istenkiraly cucc
Használj Mikrobi rongyot az jó és puha(mikroszalas torlorongy)
Ne bansd már apát
Amúgy bogarakat vizes papír vagy rongyal szoktam áztatni mint a bukon is,azt csak letörölni
Megis minden gyôkér ugy hasznalja.
Nem tudom melyik a jobb, olyan finom szivacs nem létezik ami a ráragadt bogárlábat magába szívja és nem karcol. Én az idomokat simán lecsapatom, 10centiről is, matricákra azért figyelek. Csapágyakhoz meg egyértelmű hogy nem nyomom, se a láncra.

3km-re van egy nekem bevált mosó, motorozás végén ha bogaras, megállok és 300forintból leveretem a bogarakat, láncot meg itthon mosok.
Teljesen jó a magasnyomású csak nem agyatlanul kell használni. Olyan mint az internet
Nekem elég 1/2L víz normális esetben a mosashoz és 2 rongy,igaz enyém mindig tiszta.
Több vizet is elszoktam hasznLni de csak a kavicsok vagy homok miatt ,ha elkapna az eső ,közbe leellenőrzöm az egész motort
Úgy mosod ahogy gondolod ha rám hallgatsz
Na te eriggy, majd ha s 3centi majrédat eltűnteted, beleszólhatsz.
Na akkor mondj konkrét dolgot ami tönkre megy a magasnyomásútól. Ne gyere ilyen hülyeségekkel hogy lánc, csapágyak... nem 5centiről veretem direktbe.
Okos más kàrán tanul a hülye a sajatjan és a pénztárcája bánja
Pudding probaja Az eves
Az, hogy lusta idióták használják ezt a módszert motoron!
Rendszeresen csinálom főleg ha saras, csak van annyi eszem hogy nem oldalról hanem szemből csinálom. Lamellák tökéletesen egyenesek
Egyszer kuld meg vele a hutot.
Mi a baj a magasnyomásúval? A motor egy vízálló gép.
Mosás előtt fujasd ki levegővel ,azt mosás ahogy Zoli mondta
Aki mahynyomasuval mos motort az megerdemli
Sima víz,nagynyomásút ne,az elhajlítja a lamellákat.