Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, anyósommal él. Az veszélyesebb, mint egy GSXR1000 😂
Isten éltesse még sokáig! 😍
Esetleg motorozik is? 😮
Apósom 79 éves... mellesleg ő is betol napi egy dobozt 😁 de csak azért ennyit, mert az asszony elszedi tőle 😁
De nem Parkside, vaze! 😆
Sajnos csak erről az egy hivatalos útról van tudomásom. Sok sikert!
Ahh,csinaltam gazcsőből,ingyen volt. 😆
Erős mint a bivaj,nehez mint a grizzly. 😆
Köszönöm. Videókat már készítettem, akkor marad km.hivatal.
De nem szívbetegen, otthonról, távmunkában....
Igazad van. Viszont a lehetőségeimhez képest kell vásároljak. Vagy nem vásároljak... Egyelőre gondolkodás meg álmodozás van, de tavasszal valahogy tényleg dönteni akarok. A GS-sel már nem jó nekem motorozni a szar derekam és egyebek miatt, viszont ahhoz még nem érzem elég öregnek magam, hogy végleg letegyem a kétkerekűt. A nagyobb utakról könnyedén le tudok mondani (illetve kocsival menni), de ide "ház körül" kéne valami hosszú távú megoldás. Ezért is nem zárkózom el a 125-ösöktől, pedig vannak rossz tapasztalataim a kategória korlátaival kapcsolatban (Erdélyt kétszer is körbe jártam 125-ös kis csopperrel hajdanán).
ja és konyhai gépeket pultokat stb terveztek szóval nem kellett napokig statikai számolgatást végezni, ha elkúrt valamit csak fogták a sarokcsiszolót és máris befért a helyére
Valamit szarul csinálsz... após az 50 éve szerzett vasutas diplomájával annyit keres a nyugdíj mellett maszekolva, hogy a legnagyobb gondja a kicsi EVA keret... pedig sokat nem molyol vele, iparvágányokat felülvizsgál meg ilyesmi.

Apropó, mérnök. A múltkori gerenda méretezésed jó lett, mert az az alapján kiszámolt tartóm meg se rezdül 15 tonnára... ha legközelebb arra járok, meghíllak egy fagyira! 😀
3százat ma szakma nélkül keres bármelyik pakolóember egy építkezésen még kelet mo-n is
motoros haver ezelőtt 4-5 éve 400 felett keresett tervező mérnökként, azóta nem került szóba a fizetés
nekem volt akkoriban 120 körül a nettó
szóval ha te 300at keresel az csak a te hibád
benzin+gázolaj vékonyfalú 1 literes pálikás üvegekbe töltve
a többit tudod.....
vagy költözöl, mert ahol egy van ott hamarosan lesz több is,100 méteren belül található cigó falkánként feleződik a házad értéke
kell a 30 amper hogy ne sok áram vesszen el, legjobb a 80-100as nagy biztosíték csak nincs vízállóban
úgy is csak rövidzár ellen kell védeni, az meg kiolvaszt mindent
Hatásos van. Törvényes nincs ☹️
Talán egy mégis: vedd meg a viskót, és dózeroltasd el a gecibe - vagy ha használható, eladod majd egy normálisnak... az ingatlan ára felfelé fog menni 😁
Vagy költözz el te egy jobb környékre.
- Ezért nem lehetett Szimóm gyerekként - nem volt pénzem "pult alól" venni, a szülők meg nagyon nem akarták hogy motorozzak, magyarul nem adtak bele egy fillért sem. Két egész nyarat dolgoztam végig diákmunkával a szaros Mustangért.
- Nettó 3 kilót keresek diplomával (nej meg kisnyugdíjas egy éve), szóval nekem baromi drága egy motor 2 milláért.
- Viszont ha marad a mostani kormány, akkor igazán beindul a hiperinfláció, és az egy év alatt félretett párszáz ezer forintom sem fog érni semmit sem (ebből, meg az öreg GS árából kéne venni valami újat, ami sok évig "költségmentesen" megoldja a szórakozásomat.)

Nem panasznap - csak hangosan gondolkodás.
ami hatásos, azt ákánegyvenhétnek hívják, de sztem is tegyél úgy mint a gólya. én pont tegnap volt 14éve , h elköltöztem a családommal 8év után abból az házamból, amit körbevettek az indiánok
Ne Gyurcsányozzon! 78-óta itt lakom. Itt van a családom, barátaim ,munkám. Én költözzek el mert ilyen tetvek is laknak a faluban?
Mit akarsz a 30 Amperrel? egy ilyen öreg gyösz dinamója összesen nem ad 10 A-nél többet... 😁 persze hogy szarul világít a 35 W-os égő a megmattult foncsorban...
2milla egy 390es motorért mindenféle felesleges extrákkal
csupasz motorként egy sima abs-el szerintem másfél milla körül megállna, na de a buziknak kell a led meg az információs kijelző, meg mindenféle hülyeség
de számoljunk
sok sok éve a régi rendszerben egy új simson endúró 18 ezer volt, akkor fater a mezőgépnél művezető volt és kb 6 ezres fizetése volt szóval 3 havi munkabér egy hoki 50es motorért ami akkoriban a keleti blokkban az 50es motorok csúcsa volt, de valljuk be egy fos volt még az olasz motorokhoz képest is, a japókhoz meg nem is lehet hasonlítani
szóval 3 hónap
most fogalmam nincs mennyit keresne egy művezető ha még van olyan de a régi cégemnél egy hasonló szintű manager ezelőtt 5 évvel is 700 ezer -1 milla között kapott "helyezkedéstől" függően
szóval most neki is kb annyi munkába kerülne a 390 mint anno faternak a szimó
tehát vagy a szimó volt geci drága vagy a 390 olcsó
ráadásul ha nem adtál legalább 2 ezret a boltosnak sosem lett új szimó mert másnak volt már félretéve
Úgy emlékszem, hogy a megyei kormányhivatalt kell bevonni. Vedd videóra, fényképezz, mert a levegőszennyezést utólag bizonyítani nagyon nehéz, kelleni fog.
...még azt se, mert az is pénzbe fog kerülni - el lesz adva a légtér is pl. a franciáknak 😠
Ha nekem egy műszaki díjának megspórolása ennyit számítana, akkor eszembe nem jutna motort venni! 😅
Költözz el!