Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a kezdő szint....
A fűrészpor jobb. 😂
A cizelláltam az 5100et csipegette, de a 7100ből nem evett 5100km alatt semmit.
kanapén fekve 0 eredmény 0 fáradtság és 0 kiadás
te meg miközben megszopattad magad sok fáradtság x költés és 0 eredmény
Ezt sajnos tudom, tapasztaltam. Olajos ronggyal jarok motort nezni, hogy be tudjam fogni a csovet. A Finis a masik ilyen sokat hasznalt olajgyogyito..
Ha a lógó belű csopperen nem segít a 20W-50 sem, akkor mennek fel - eladás előtt - a teljesen nyitott kipufogók, és már tuti nem hallatszik a mechanikus csörömpölés. 😆
Jobb, főleg hogy nálad mindig van kanapé bőven. Még vlogolhattál volna is a tapasztalataidról, új vevőket szerezve! 😆
Számszerűsítve?
sokkal
Fogalmam sincs.
Majd szerelő megnézi.
Csapágyaztatni ujra nem fogom.
Kanapén heverni jobb lett volna? 🤔
azt hogy nekifogtál 😁
Vezermulancfeszito tol rendesen? Nem kopog ANNYIRA hogy csapagyszaga legyen a dolognak, de nehezen vagyok okos egy video alapjan.
A csapagy allasban nem kopik. De bontva volt. Ezert tippelek batortalanul erre elso korben.

Bogyo, a 20W50-es megjegyzesed visszautasitom. MINDIG 20W50 van benne! :D
Azok vakummatrac fedőkupakok. 😆
Ujrahasznosítva.
Ja, azok.
A barnák?
Azok az automata vízszintszabályozós, 3-4 helyen felsliccelt lavórok mély hatást gyakoroltak rám....
Valamit elkúrtam.Nem kezdem ujra.
Most fagy,szóval száraz.
Zoli!
Nosztalgiázzunk egy kicsit?
http://youtu.be/LXmeJYXbZFU;ab_channel=Zolt%C3%A1nMalina
Csopperesek ilyenkor szokták felönteni 20W-50 ásványi olajjal, majd jó pénzért feltenni a HaHu-ra....
Tudom, hogy most raktad össze - de a hangja alapján most kellene kezdeni szétszedni... ☹️ Sajna a fiam 600-as sor2 Kawája is ugyanígy csetteg, azt is boncolni kéne ☹️
Na fasza.
Kizárt.
Egyenlore letettem.
Majd beszelek szerelo haverral.
Ha szelephezag vagy vezerles azt meg raszanom.De hogy ezt mrgegyszer ujra az kizart.
A fotengelycsapagyak nem voltak olyan rosszak,hajtokarcsapagy uj.
Rogton kopogott.
Igy passz.
Amikor leraktam 5 eve nem kopogott.
De azota miszlikben volt.
Ha valami csapagygond,akkor osszerakom igy vizsgara.Utana meg megy bele a hornet blokk.
Csak akkor nuku sebmerő es km ora.
Kezdheted előről??!!?!! 😲