Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

röpködnek mindig a sokszázezres melós fizetések, de ha tényleg kellene meló senki sem tud ám ilyet
felénk 1200-1500 órabér felett nagyon ritkán lehet keresni
"6 órában 250 talán. "
8 órában.
Sajnos nem igaz legfeljebb bennfentesként a mekit meg hagyjuk, folyamatosan küldöm ilyesféle helyekre az önéletrajzot Bp.-Kecsó vonalon és 3 kilót max 3 műszakban legalább 2 hétvége vállalásával lehet keresni, nálunk a targisok napi 12 órában és két komplett hétvégével keresnek 3 kiló körül 6 órában 250 talán. A sofőröknek bennalvással van 350-400 ha otthon akar hétvégézni ha vállalja, hogy csak 1 hétvégét van otthon akkor 450-480 a reális. Ha valaki tud napi 8 órában hazajárással hétvége nélkül 400-ért sofőrállást az gyorsan jelezze. 😁
Már nem úgy, hanem Vecsésen.
A mekibe padlót mosni van 300ért hely. Targoncások ennél többet kapnak.
Persze, mert az egy gazdag cég - ott még az antenna takarítók is Teslával járnak! 😅
Par nap es meglatom.
Alakul a gépállat, nemsokára menetkész. 👍️
Gondoltam elokotrom a topikot egy pillanatnyi jelentessel.
Holnapra fenn a kipufogo es a huto is. 😁
bevonatos horgok nem adná a vasat
a régiek valami fém gőzölt bevonat szerűek voltak a mostaniak meg inkább műanyag
Nálunk a targoncások is többet keresnek.
Én lehet lecsíptem volna ami kilóg, a többi meg pótolná a vasat a szervezetemben. Nem lennék egy darabig fáradékony.
ez jobb: http://youtu.be/Mcq1ERKMj4s
itt a második része: http://youtu.be/SthSklLcF-s
ez még vicces is 😁
Na a Pipi elment pergetni….
Kezdeményezhetsz birtokvédelmi eljárást. Jegyzőnél de lehet a bírósághoz is fordúlni ez ügyben. De azt hiszem az ügy lezárta után nem szivesen maradnék a szomszédjuk. Ez a törvényes megoldás, a hatásos meg az ha kifüstölöd őket.
óriásmilkára fagylalt? Lehet rosszabb mint a dinnyére sör 😅
cigány mellől el kell költözni a megoldás. Bár a ház a felét éri mint amit érhetne sajna(kezeit széttáró)
akkor a múlt héten kellett volna kipengetni(kezeit széttáró)
Azt nemnértem Bogyó, a Viktorunk hogy lehet akkora ember hogy szinte teljes európában ő diktálja az inflációt?
Mert a Németeknél is ugyanilyen iramban drágul minden!
Ini ezt már évtizedek óta űzi én csak 4 éve adtam el a céget és igyekszem csak annyit dolgozni (mondjuk tavaly aug.-ig mikor is kiderült, hogy a többiek többet kapnak a hétvégére (azóta nem dolgozok hétvégén) igazából minden hétvégén legalább egyik nap dolgoztam) ami épp elég.
Akkor már csak kicsit kell edzened, hogy lemehess Ini szintjére! 😁
Fene tudja, én is kereshetnék a mostaninál 2X vagy többször ennyit, de jelenleg ez éppen kényelmes, minden nap otthon alszok és ugyan éppencsak így ugyan folyamatosan nézek mást, de mégsem váltok mert az sokkal több és rosszabb melóval járna. a szempontok változnak főleg a korral, már egy csomó dolog nem érdekel annyira mint régen és nem akarok értük többet tenni mint amennyit muszáj, már csak 1 gyereket kell ellátni az meg még megy így is.
Hát jó hülye vagy, de nyugi, az asszonynak is ezt mondom mindig. "Azért kár volt ennyit tanulni hogy kevesebbet keress mint én". Mondjum te könnyen megkereshetnéd a 2.5szeresét,szóval te hülyébb vagy.
Fenylik mint salamon töke. 😁
Töxép! 😊
Leszarom ha ingyé van. 😆
Van hipercsinos álámónium villantós.