Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én éppen fordítva tapasztalom. A franciák mind szopnak a dpf-el.
Igazából egy szemét szar francia, 2.0hdi 140lovas ezerszer szebben, kulturáltabban jár mint a vw cr és még a részecskeszűrője sem olyan hisztis mint a vw
Mondjuk neked hogy lenne fogalmad a varosi forgalomrol? 😆
Ja, az a francia szemét vagy olasz vagy mi? Akkor illene tudnod a műkődését.
Én meg ezt egészítem ki annyival a dpf kapcsán hogy aki városban használja az fordítson figyelmet a regenerálásra azt nem lesz gond.
Most is van. 😆
Volt már crtdi-d? Gondolom nem. Legalábbis fogalmad sincs róla az biztos.
Az asztma siman megy.
Javítok, aki csak városban, vagy javarészt városban használja, annak a villany az egyetlen jó megoldás.
Ez már csak mese. Teljesen mindegy mit veszel városi araszolásra. Mind a kettő ugyanúgy beszarik. Az egyik lekormilja a dpf-et a másik meg elkopik.
Én komolyan nem is értem ezt a huuu csak benzines városba. A dízelnek egyetlen hátránya hogy később melegíti fel az utasteret. De a dízel még mindig menni fog, max a dpf lesz benne második mikor a benzinesben már motort kell cserélni mert elkopott.
Nem hinném. Nekem a prius egy tökéletes példa az autózás kiherélésére. Nem tud elektromosan sokat menni, nem lehet tölteni de legalább van benne egy olyan hajtás ami biztos tartós, viszont a hátamon feláll a szőr amikor adok neki egy gázt.
A külsejéről ne is beszéljünk mert mi den csak nem szép. Se nem kombi se nem sedan.
Aki megvesz egy CR dízelt a városi dugóban állásra az meg is érdemli.
Ezzel mi a baj? Enyém így néz ki belülről 1,5 évesen(kezeit széttáró) Talán annyi a különbség, hogy újságok nincsenek benne mert nem olvasok(kezeit széttáró)https://www.origo.hu/auto/2022...
Aki megveszi ebből az 1.2tsi-t az meg is érdemli. 2.0cr.
Mondjuk ducatoval alaztam a 110 el spuroskodo teszlast. 😆
Ezert is cserelted le a trolira. 😆
Egy Skodánál csak jobban 😉
Azt nem mondtam hogy határ fos,megy-dudal-vilagít.Ahogy a tulajt mocorgatja a sérülések látványa majd megcsináltatja.
Először a régi tényleg fos dizel2-es vectrajat akarja eladásra összekaparni.
De ez is a házépítés miatt kiderül mikor,mert a szállításokat azzal akarja letudni nem az új skodálatossal.
Priussal lehet jól járni ? 😂
1.9ért akkora határ fos?
Mondom hogy jól járnál a Priusommal 3ért. Aztán amit a Toyotán spórolsz abból vehetnél te is egy Teslát 😜
Mivel az SEM az enyém nemmindegy? 😂
Mert az nem béget mi? 😂
Inkább csak átlagosan gyatra.
13-as 200 valahányezer km,valami 30e el ezelőtt dugattyúcsere volt,bal két ajtó,sárvédő htul sérült,lökös padkázva,nem annyira látszik,meg állítólag madárkárosult hűtőrács,ez lett cserélve.Ajtókat venni kell,sárvédőt kihúzni,vagy mittomény,meg festeni.
1,9-ért lett véve.
Kombi,hogy jó e a fene tudja.
Belül nem rossz.
😂😂
Meglepően jól megy. Nyilván nem vennék, de jól megy. Ha csak kapnék egy cégeset, simán használnám. Jobban megy sokkal mint az 1,6 szivo.
😆
Nemmmmm.
1,2 TSI. 😆