Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7-én szombaton szolgálatban vagyok. Vasárnap meg unokaöccs szülinap.
14. jó, de hétköznap is jó nekem, csak zárás után már nincs idő mátrázásra, a sima gyorsulást meg hamar meg lehet unni.
Micsoda randi....
Szombat mindig melónap,délig bent,utána ilyen könnyebb napelemeken áthúzós dolgokat vállalok,mert a tehertaxisok ilyeneket visszahozzák.
Délután szabad vagyok,kimegyünkaz ipariparkba és szövetig gyorsulunk,most szombat? 😀
Mindig csak a kifogások 😆
Hétvégén meg a szarokat tákolod, de én benne vagyok egy Mátrázásban.
😂
Most minden autót késve hoznak. 1év várakozás is van.
Nekem pont fordítva volt. Megrendeltem és jóval előbb hozták mint ahogy ígérték. Mázlim volt, mert nem kecsegtettek semmi jóval pedig még az ukrán háború előtt jött meg minden.

i3 fasza autó, csak kár hogy rondább mint a Prius 😜
Gyere szombat delelott,a bótot nem hagyom ott teszla miatt se.
De delutan letekerjuk a gumit rola. 😆
Na neeee! Mesélj mit tud egy tesla? Azon kívül hogy az is csak A-ból B-be visz. Vacsorát főz, füvet nyír?
Novemberben rendeltünk egy új Yaris Crosst, fullhibrid meg faxom... minden orvosos kedvezménnyel 7,5, és azt mondták, most májusra jön meg.
Erre ma kaptunk egy levelet, hogy előre láthatólag szeptember 😡 arra gondolok, visszamondom a faxba, és veszek valami villanyos használtat, 2-3 éves i3-at pl. Nehogymá' szopassanak 😡 7,5-8-ért tök szépeket adnak...
Szóval lehet, mi is villanyautós homárok leszünk, de legalább nem pesti buzik, hanem vidéki úri népek! 😂
Sógos Citrony HDI-jéből (12 éves) most vágták ki (+írták ki) a DPF-t, ez 80 ropiba fájt neki. Új szűrő 3x ennyi lett volna 😅
Ehhez képest én elvittem megnézni a DPF-t a 2006-os bömbiben 2020-ban, 230 ekm-el, mert kiírta a kompúter, hogy nemsoká vége a dalnak... ember ráakasztotta a komputert, kényszerrregeneráltunk egy jóízűt 😅 resetelte, aztán mondta, 98%-os, viszlát, majd 100 ezer múlva jöjjek vissza 😂 és kért 15 ropit 😁
Azért ez picit többet tud annál. De honnan is tudhatnád amikor gyáva voltál és be sem mertél ülni hogy megmutassam 😘
Hát a 2.0 az igen :D az 1.2 egyszerűen csak jó, főleg a dsg-vel.
Milyen autokat szoktál szerelni, hogy ezt ennyire tudod ?
2.0 HDI
Egy helyen készül mindkettő, kínába.
Na ja,de nekem nem is fáj 20 millába egy közlekedő edény. 😆
Mondod ezt úgy hogy pina van a kocsid orrán 😆
Pedig az tök jó!
A Tesla műszerfala kissé buzis, mint egy iPhone. 😁
Nekem meg a pilótafülke jellegű felesleges kapcsolóerdő nem jön be.
1:1
Inkabb csak sok penze van.
Nekem az a csupasz muszerfal az odabaszott tablettel nem jon be.
Mert bezzeg a TSI az az igazi élményfaktor 😂
Aha, gondolom 😂
Mert az még jobb, de az nem nektek való, mert csak okos emberek járnak ilyenekkel. 😘
nekem a proészbe elméletileg valami pözsó motor van 2 ezres az mi lehet? én elveszek már ezekbe a cdi, hdi, meg a tököm tuggya milyen elnevezésekbe. (kezeit széttáró) Ugyan ezeket szerelik a konszern autókba mint jelenleg most pözsó, citroen, tojota. A régebbi típusnál volt még asszem a fiat, az helyett bejött az opel, viváró néven. Annyit tudtam meg, hogy a totojámat densó üzemanyagellátó rendszerrel szerelik, az elektronika vezérlőegységestől komplett japán meg a fékrendszer is japán minden más ugyan az. Ja meg az embléma más(kezeit széttáró)
Jo kerdes,hogy?
Na hogy?