Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

soxor mondtam már neked, fel kellene vele hagynod(kezeit széttáró)
ki tudom támasztani vele az ajtót, ha kell(kezeit széttáró)
nekem vannak bajok a puskával néha elengedi a kompressziót
na ilyenkor kb sosem lesz vége az aktusnak 😫
régen pedig milyen faszák voltak az egy percen belüli lövések....
most meg néha szenvedni kell hosszú 10 perceket mire összejön
Csak nem jo semmire 😄
Hát az írásképem az nem jó mint köztudott,(kezeit széttáró) hisz neves helyi szakértőnk már ezt egyszer megállapította 😅
Szóval a fizikai felmérésen is nő lettél(gondolkodós) Hát sejtettem 😆
Ha lenne némi tokád lehet kijöhettél volna férfinak mert az egyenes arányba van a férfiasság hosszméretéve 😅
Így, hogy állad sincs mínuszra helyettesítették a "férfiasságod" vagyis értelmileg is és a fizikai valójában is nő lettél 😂
Sanyi, felteszem neked a kérdést te olyan becsületes féle vagy /szóval már itt is bukott a teszt/ szóval Sanya te nem Sára vagy? (kérdőjeles)
arra biztos nem(gondolkodós) Nekem áll a cerka amikor kell mint a fagyott macskaláb(meghajlós)
Nem a potenciálra célozgattak vajon? 😂
íráskép probléma? 😂
Kösz! ㊙️
Nincs álla
"álltalanság" Az mi? (kérdőjeles)
Szerintem csak azok tartanak FBS-t akiknek nem telik loktite-ra 😋
Ilyen blokk tömítésekre jobban szeretem. Minden másra meg van a szaniter szilikon, az olcsóbb mint az FBS.
24 óra a kikeményedési idő hivatalosan. Én egy éjszakát azért szoktam hagyni.
Na megvolt, volt kérdés tokaméretről és álltalanság százalékról a testmagasság arányában nagykőrösön..........az ott mért adatokhoz képest megint a nő jött ki. 🙄
Bar jo lenne oldhato lenne. 😆
Ahh,egyenlore hirtelen ez ha jo akkor jo,ha nem akkor cserelni kell a hazat.
Tudok adni tuti cuccot, bár utána ki kell dobni mert ez is beszárad de van belöle pár itthon. Würth K+D
Én nem tudom miért nem.oldják meg ezt a kupak kérdést. Napi szinten használom, de van ugy hoggy egy hétig se kell. Elöbb utobb mind kupaktörött és utána már azért szárad be.
Vegleges nem is lesz,elbaszott muanyag termosztathaz,erre megy ra tobb muanyag csatlakozo,es egy alu termsztat.Agyrem.
Ha addig nem szárad meg annyira hogy megmaradjon akkor sose fog. A 24 orára az 1 mm vastagságot irtja, gondolom ott ahova kented kevesebb. 40-50 perc mulva már száraz a felülete.
mindig beszárad
használom vagy 20 éve, aztán a kupak mindig eltörik, még akkor is ha kinyomok egy fél centis csíkot és kurva lazán tekerem rá akkor is
sima 70ml kis tubus
csomó motort raktam már össze vele, többsége lég-olaj hűtésű, mindig bírta
a ktm motorhoz vettem valami hipiszupi cuccot de az nekem nem jött be, az fbs az sokkal jobb
mondjuk az a hipiszupi cucc lehet 5-6 éves aztán még mindig nem száradt be
Persze. Nincs azzal baj. A hutofolyadekot kevesbe turi, mint az olajat, de jo lesz, amig nincs vegleges megoldas.