Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fényezés volt? 🙂
Az kemény, hogy az xnxx kint van könyvjelzőben 😁
Van egyszerűbb megoldás csak meg kell győzni a zasszonyt 😁

http://youtu.be/oRjjVtvxRMs
Szerintem sokkal károsabb az egészségre bármilyen mozgás a helyváltoztatásra amennyiben arra van gépesített mód is. Most tervezgetem a hálóból a wc-ig a szállítószalagot ami fekvő állapotban juttat el a célig.........mondjuk az még nem világos, hogy hason vagy háton érjek a fajanszra, ezen még agyalok. 🤔
Egy melegre vársz? Hááát akkor tényleg kulátlan állapotú legyen a Mocikád. 😁
Na ma végre megjött Akashi-ból az utolsó rendelelt gyári "alkatrész" is , az ABS felirat a sárvédőre , és a Kawasaki felségjel az oldalára mint a vadászgépekre ! Most már csak a melegre kell várnunk , majd egy donorról leméretezem pontosan hova kell ragacsolni a feliratokat aztán felnyalom őket ! Ha ezek fent lesznek , akkor mondhatom , hogy makulátlan állapotban van a "MOCIKÁM" ! 😉 🙃 😏
Csak az elején. A feleségem irodai munkát végez amióta befejezte a sulit, kezdetben neki se volt egyszerű, ráadásul volt egy komoly műtéte is amiből nehezen erősödött, aztán kezdtünk el biciklizni, egy év múlva feltekert velem a tokaji Kopasz-hegyre. ✌️
csak geci fárasztó
Akkor a bicikli egy fokkal jobb, az még több időt enged és sokkal egészségesebb 🙂
Az adatlapod szerint 105 vagy, de akkor meg a 123 év motoros tapasztalatot nem értem, hacsak nem valamiféle reinkarnációs dolog lehet, ami az életek közötti folytonosságra enged következtetni... 🤔
Jó az a nagyrobogó, de abból meg pont az hiányzik amiért a legtöbben motorozunk, bár szomjat is lehet oltani pl. nyáron, betonozás közben, de a hideg sör az valahogy mégis jobban esik.
pár éve az 50 es robogóval egész sokat tébláboltam, olyan dolgokat láttam mint még sosem olyan utakon ahol már 30 éve mászkálok
Az alsóbbrendű elnevezésben benne van, hogy ha azon megyek alsóbbrendűként becsicskulok azoknak akik a felsőbbrendű utakon mennek........én ilyen nem teszek.......bár ha belegondolok bármilyen úton megyek ha én megyek alapból felsőbbrendű lesz. 🤔 😁
nem feltétlen a földúton kell menni, inkább az alsóbbrendű utakon
Amivel nem jutok le az adriára 6.87 óra alatt hegyi utakon az nem is érdekel. Rovinj pályán mindössze 640km földúton sem lehet több 800-nál.
Ha a családot nézem kevesen élték meg a 110-et így nekem is jó esetben max. 50 van hátra és amennyi szerencsém lesz a nyugdíj korhatár is pont addigra emelkedik 120-ra. 😲
105 évesen nem is kell azt már erőltetni, sőt az elmúlt 20 év is szép teljesítmény volt! 😃
egy 250es mindenre elég, avval el lehet menni a boltba is meg ha épp az adriára akarsz elmenni azt is simán tudja, persze nem pályán meg nem fél nap alatt
Ráadásul a vej és Anita motorját gyakorlatilag bármikor vihetem. 🙂
Háááát mint írtam legfeljebb valami kényelmes nagyrobogó, de az sem biztos...ahogy semmi sem, 😁
Motorozas is annyi?
Dobd fel ide is, hátha.
Hát ja, vejkót kérdeztem, hogy a bűr nem érdekli-e, de nem így tényleg eladom, kiválogatja a szerszámokat és ami nem kell az is megy, a szinkronteszter biztos nem kell neki mert annyira nem akar belebonyolódni így az is megy, hétvégén fényképezgetek. 😟
amúgy meg ma sportnap van
kezdem egyre jobban kedvelni ezt a kis dögöt
én erre rájöttem egy ideje, a robogó is olyan hogy defekten kívül mást nem csinálok rajta
inkább felgyújtom a picsába és veszek egy másik lomot
Ahogy a világ egyik legnagyobb guruja mondta:
Tedd,vagy ne tedd,de ne próbáld. 🤔