Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek, ott a biorobot, azért van.
Nem kérdeztem mennyi a súlya, főnökként leszarnám, tekerni oszt jónapot. persze ingyen hisz ti hajtottátok szét a motorját így még örüljetek, hogy kártérítést nem kérnék....bár ha jobban belegondolok....... 🤔
Kevesebb szén? Élhető bolygó? Inkább kevesebb cigány, arab, nigger, sárga, dagadt, drogos, bagós, alkoholista, belterjes, lipppsi.
Így maradunk pár millióan, így már tuti a Föld jövője.
nem mondod hogy egy hidromotort nem lehetne feltenni ami meg tudja forgatni, vagy a jelenlegi hajtást egy külső egységről megtáplálni
percek alatt ki lehet tekerteti a betont abból a szarból akár a mezőre is ha éppen nagy a baj, ott egszerűbb felszedni és bezúzni utána útalapnak
De kedves vagy ! Olyan jó indulatú ! Csak úgy mondanám a mixerbeton köbmétere 2,5 tonna ! 😉
a németek eléggé elbizakodottak, és most finoman fogalmaztam
a nap kb áprilistól októberig ér valamit, de a többi is kiszámolható, igazándiból kiszámíthatóan szar, de havi szinten ez is tervezhető, bár ekkor sajnos az akkupakk már nem segítség
de nem mindegy az hogy évente 12 hónapig égejük a fosszilist vagy 5 hónapig, mindenképp kevesebb az 5 hónap mint a 12
de mint írtam a lakossági fogyasztás akár 9 hónapra is lazán megoldható, de egyre több full szigetes van aki még télen is elvan a megtermelt energiával és igazándiból nem egy óriási befektetés, kb egy 10-12 év körüli prémium kocsi ára
és ugye minél kevesebb a légkörbe kibocsátott szén annál több esélyünk van arra hogy élhető marad a bolygó
Tetszik. És tíz órakor lesz két felhő az égen, (valahol) és ez így elég is lesz a tervezéshez.
Nem nevetek, ahogy írtam, főnök helyében kézi twkerővel oldanám meg az ügyet akár úgy is, hogy annyira tekertetném, hogy ki is nyomjátok a cuccot bár ez felesleges elég ha pár napig tekeritek.
Hát, eddig sem szerettem volna, de most egy okkal több, hogy ha váltok még az életemben, akkor egyel több olyan munka legyen, amit biztosan nem választanék.
ettől jobban mit akarnál előjelezni?
nagyja viharokat meg napokkal előre megjósolják
https://www.mnnsz.hu/majd-megf...

Ezek micsoda hülyék, hogy bár állítólag lehet, de mégsem tudták előre, hogy sem nap, sem szél nem lesz.
Én akkor terhelném a hálózatra a szélkerekeket.
:-)
Elöre ugyan nehezen jelezhetö, de nagyságrendekben valoban jol számolhato éves de akár havi viszonylatokban is.
""...a nap meg egész jól kiszámítható előrejelezhető, ...""
Ezt te komolyan írod vagy csak baszakodsz?
Ja.
Tagore?
http://youtu.be/iYOAnW139zM Méghogy esőben nincs tapadás ! Csak meg kellene tanulni motorozni ! Van aki vettte a fáradságot ! 🙃
Nem követed a fejleményeket , Tasié mostanában inkább az Olasz nyelvterület ! 😉
Azzal nem lesz tobb itt. 😆
Költözz oda
Nevetni fogsz , a régi mixerek , amelyiknek vízszivattyűja van , és nem levegővel nyomja ki a vízet , a szivattyű meghajtáson keresztül meglehet mozdítani a dobot , de kiforgatni azt sem lehetne ! Úgy hogy sajna maradna ott is a vésés ! Aki volt már ilyen dob belselyében eltudja milyen munka onnan kipiszkálni a betont ! Sajna a legtöbb mixeres már túlesett ezen , főleg a régiek , idősebbek ! 😯
Na,keves a bunko pesti,amugy eleg mehhhhh.
pl aludni kell éjjel 😁
Felosztották az eut?
Tasiihoz a german nyelvterulet es tócia tartozik,a pinkihez meg a déli végek. 😆