Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annak idején ha ilyet mondtunk az alusapkás oltáspártiak meg is öltek.volna minket. Pedig akkor is nyilvánvalo volt. Lassan azért csak kiderül minden. A gyökér kéri ilyenkor elnézést kéne kérjen bogyoval együtt.
Pénzt kértek a tűzoltásért ?

Amúgy csak nézőpont kérdésem. Ha erősebb a forint, minden olcsóbb lesz ami kintről jön. Az meg azért jó dolog.
Vajon ez most miért nem lepett meg?
https://propeller.hu/itthon/38...
nekem még van 300 as euróm
igaz már csak 47
adtam az asszonynak 50 eurót biztonsági tartaléknak amikor a szlovákoknál volt aztán a bitang ivott egy kávét belőle kurva drágán
Még átveszem 370-ért, igy is jol jársz 😆
Ez kesz,pipinek valo a hely. 😂

https://youtube.com/shorts/OJd...
Mi meg euróban számoljuk el a munkát,szóval most kevesebb a bevétel
miért örülnék neki jobban? hüje. 😆 bár igaz ami igaz van vagy ezeröccáz euróm ami 320 ft körül vettem annó a csúcson kellett volna belőle kiszállnom 😅
Kb napi aron szamolja a lengyel a cuccot.Nekem nem mindegy.
Jobban orulnel a 420 nak csak hogy lehessen morogni?
Viccnek szántam,de mindegy.Úgy látom nem ment át
Neked meg aztán kurva mindegy mert neked a jó is rossz.
Mi lenne, Magyarország jól teljesít.....
az a baj, hogy 1 évet kell várni arra a szarra így nem opció a további gondolat de, ha olyan lenne mint rég, hogy 3 hónap (óranézegetős) azt megjön az új autó már mondtam volna a helyedbe köszönöm szépen már nem is kell(kezeit széttáró) Mondanám, hogy a garanciális hozzáállás miatt megrendült a cégben a bizalmad az előleged kéred visszautalni, mert olyan helyről akarsz autót rendelni ahol az ügyfél érdekeit tartják szem előtt(szemeit körbeforgató)
A schacher valamelyik nap küldött egy emailt hogy 5%-kal csökkennek az árak az euró miatt.
Nem gondoltam hogy lesz ilyen.
385????? egy éve állt itt kb. utoljára(gondolkodós) háború előtt mennyi lehetett? 350-360 körül? Mintha (gondolkodós) Ha a ft ilyen lendületet vesz néhány év múlva 1 forintért adnak 2 euró(fetrengős)
Hogyne,naponta kurvasokszor.
A dollar szakad,a jegybankjuk elnoke beszedet mondott,szarul hangzott.De az euro is gyengult.
Remélem más is figyeli hogy merre mozog a forint… csak én nem értem mi az oka?
Nyilván nem is elsődleges dolog a beszámítás, van márkakereskedős üzletkötő ismerős, régen kérdeztem tőle az árrést, ő egy millió körül mondott, ő is azt mondta nem számítassam be. Viszont ezzel is lehetne basztatni őket, hogy de hát még be se tudom számoltatni ezáltal máshonnan kell előkotorni a lóvét.
(fainat mutató)
Ebben nem tudok én sem okos lenni. (kezeit széttáró) De szerintem nekik tudsz menni ha akarsz. Átgondolod lesz e időd és energiád(kezeit széttáró) Az állásfoglalást,hogy miért nem azt minden képen kérd el legyen meg az írásban ahhoz ragaszkodj. Mert ha még is úgy döntesz megszívatod Őket az kelleni fog hozzá. Aztán egy másik márkakereskedés ha megcsinálja gariba már is buktak. Az autóbeszámítást meg ne bánd(gondolkodós) Sokkal kevesebbért számítanák be mint amit a piacon kapsz érte(meghajlós) Legalább is nálam így volt(kezeit széttáró)
nem de komolyból azt hallottam mondjuk nem a bmw-nél hanem a mercinél, hogy kecskeméten ahogy modernizálják a gyárat németben, meg úgy építik lefelé a robotokat. Aztán kérdezték, hogy miért jó ha a melós dolgozik a gépek helyett? Annyit mondtak, hogy egyrészt kell, hogy legyen munkahely másrészt a saját dolgozok jelentős piaca az ott készült autóknak(kezeit széttáró) Mielőtt nekem esnél az ismerősöm ismerősének a hozzátartozójától hallottam,, szóval igaz is lehet vagy nem én nem tudom(kezeit széttáró)
oktávia tipikus céges flottakocsi a szubré inkább prémium szerű (gondolkodós)