Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Frászt.
Biztos hogy nem.
Okos,mi?
Rosszul olvastad.
En ugy olvastam hogy minden oltatlan.
Mert azt mondták hogy mindenki el fogja kapni.Vagy hazudtak,ebben is?
Marmértlenne?
Eddig se kaptam el,mostmeg mar nincs.
Hácsak.
Az szar ügy,akkor neked még hátra van.Aztán az elzsírosodott tested......hát ki tudja hol végzed.
Torokkaparas sosem volt.
Egyetlen covid tunet sem,fizetos kellett 21 ben.Meg par gyorsteszt.
Sosem volt pizitiv,egyiksem.
Egyszer volt ketnapos natha.
Az orrfolyassal jart csak.
Hámértnem?
Csak elhatározás.
Nem úgy van az.
de se előtte nem volt jó a helyzet se utána...... szóval itt egy erősen kivéreztetett egészségügyet ért a covid hiszti
amúgy a lélegeztetőgép nem lenne jó a jacuzziba buborékot csinálni? legyen már valami haszon belőle ha már egyszer megvették
nekem a torkom kapart párszor, egyszer vagy egy hónapig olyan volt mint ha szőrt nyeltem volna
teszt nekem sosem volt, pénzért nem kell a teszt
Amit leírtál pont leírta mlas,csak két szóban.És mindenhol.
ez ismét részben igaz
amikor egy gyógytornász hölgyet átvezényelnek a covid osztályra akkor azt a feladatot kb mindenki el tudta volna végezni aki csak egy kicsit is akarja, ellenben kurva sok embernek hiányzott a rehab emiatt egyre szarabb állapotban lettek
a csúcsról meg annyi a véleményem hogy amikor egy kiskőrös nagyságú városban egy vérvételre egy hónapos várakozás van akkor az a szolgáltatás a minimum szintet sem éri el
persze pénzért nem kell várnod, akkor egyből megcsinálják
Amúgy többször teszeltem.
Ha lehet maradj is ott.Sokkal jobb.
Még beteg se voltam.
Nem baj én meg külföldön.Fürödj ám a balatonba.
tuti voltál fertőzött csak nem mentél tesztre
Adjak bocicsokit? 😆
Bar hetvegen bunko pesti leszek es balatonon rontom blodi kedvet. 😆
Meg mindig nem voltam covidos.
Egyszer sem.
Szoval putyin egy magus,meg a covidot is eltuntette. 😆
Megy a félrebeszélés.Te ezt írtad: "Egyébként mindenki szívleállásban hal meg 😄 - mert amíg dobog, addig élőnek tekintik."
Én erre reagáltam hogy ez nem így van mert az agyhalottat is halottnak tekintik.