Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alapvetés: mindig az a kevés, ami van... az emberek 99%-a ilyen, ezzel nincs mit tenni. Ilyenek a droidjai, meg ezek szerint a gazdag ismerősöd is.
Azért van némi igazság abban amit az Ini mond.Gondolok itt arra,csak egy pl az ismerősi körben,Emberünk vállalkozó,fut a szekér,van kb 10 embere,állandóan sír hogy elmennek a normális emberek a aztán hülyék jönnek,mindezt úgy hogy olyan nettó 450körül fizet,miközben neki a havi tiszta nyeresége,hangsúlyozom tiszta nyeresége már 20milla felett van.Neki mondjuk ez a 10 ember kerül 8millába.Kérdem én,olyan nagy probléma lenne ha mondjuk ő nem 20 millát rakna zsebre csak 15öt havonta,az az öt millya meg a 10 embernél mindjárt +300nettó lenne kb.,megtehetné,de nem teszi és szop a hülyébbnél hülyébb emberekkel ahelyett hogy megfizetné a normálisakat.Tudom tudom,most jön az hogy ha 800at kapna akkor sírna hogy miért nem 1millió,a helyzet az hogy biztos hogy ő maga is emel árat,így a fizetést is emelhetné vele együtt arányosan.De tudok ennél még drasztikusabb pl is.
Pont, hogy elérhetőbb, aki egyszerűen gondolkodik és megzavarodik a túl sok infótól az tényleg befordul és elkezd csak egyfélét elhinni aki meg keitikusan érdeklődő annak meg épp a sok infó a jó.
biztos nem fogom
meghívsz egy hetes pecára a tisza tóra akkor kifejtem a véleményem bővenben
legyen száraz vörösbor meg mézes pálinka mert ezek nélkül nem tudok folyékonyan beszélni 😆
írd le újra hátha megértem(kezeit széttáró)
hát ezt tudtam(kezeit széttáró)
És nem csak a fociban. Menj ki angliába franciaországba ha netán lácc még fehér embert üdvözöld 😅
rosszul értelmezed 😅
akióta van net az igazság és a tudás elveszett
mindenre van példa és ellenpélda
a tudás helyett a hit maradt
ami nagy probléma mert a hit a tudás ellentéte
Csak az nem kérdőjelez meg semmit aki fél az igazsásgtól és inkább hisz. Nem elmondani nem szabad semmit a gyereknek hanem ha azt akarod, hogy a gyereknek legyen önálló véleménye akkor leneveled a feltétlen hitről ami csak szokásokon. Persze a többség a tekintély (amit kiérdemelni kell nem elrendelni) és hasonló aljas okok miatt pont azt akarják belenevelni a gyerekbe, népbe, hogy márpedig higgy és ne tájékozódj.
állami kézben lenne a jó
de
ilyen már volt és nem működött
mert nagyjából sosem létezett olyan hogy "állami" mindig is érdek csoportok irányítottak és a felső vezetés mindig az érdek csoporthoz értett nem a munkához
a hiba benned van mert sosem fogod fel mit írok
csak a kanapét látod az egészből
de nem érdekel már annyira a téma hogy újra és újra leírjam
teljesen igazad van
oooooooooooooooooooooo de kár hogy nem minden külföldi kézbe van
" Francia "
" Német "
De úgy mint a fociválogatott 😂 tényleg tudtad hogy a Németek Franciák négerek ? 😂
Hát jó nagy marhaság szerintem ennél zavarosabb dologról még nem halottam
Szóval kérdőjelezzen meg mindent soha ne legyen biztospont a életébe (pedig ki lehetne más egy gyereknek ha nem szülei )
Te mondasz valamit de a végszó a rokoné szomszédé 😂
És ha az is kopott rossz emlékkel van ?
Ha valamit elbasztam én elmondanám ha fontos és a gyerekemnek a hasznára van hogy tanuljon belőle . Amit meg szégyell a ember és értelmetlen is azt meg minek elmondani ? ......................senkinek nem mondom ,se gyerek ,se más .Olyan sosincs hogy mindenkinek minden perfekt
Na ez az igazi dícséret Mlas. Ha csak nálam vagy hülyébb, akkor még így is okosabb itt mindenki másnál 🤣
pont mint vitya főnököd a vezéred(kezeit széttáró) Ne azt figyeljék amit mondok, hanem amit csinálok 😂
Már lassan nem lesz elég vastag könyv feljegyezni vitya vezéred miket csinál.(szemeit körbeforgató) Már megvettek mindent ami az országé volt.(dollárjeles) Egyedül a vízvagyonra nem tudták még rátenni a kezüket bár ami késik nem múlik(gondolkodós)
Most pl. a spár kell nekik(gondolkodós) Na mondjuk ebbe most beletörik a bicskájuk. Kivetettek rájuk 43 millárd forint különadót majd azt mondják, ha veszteséges a cég akkor mi megvesszük 😂 zseniális 😅
Pont mint a Rodolfo,a kezemet nezzek mert csalok. 🤣
Hááát annak hinni amit a szülők mondanak kegyes dolog, de ritkán fedik a valót. Én a gyerekeimnek állandóan hangsúlyozom, hogy ne higyjenek el mindent amit mondok hanem nézzenek utána minél több forrásból akkor is ha magamról regélek, kérdezzék a rokonokat, szomszédokat, hogy szerintük mi a valóság és akkor tudnak valami igazinak tűnőt összerakni hisz amit szégyellek azt nyilván nem mondom el vagy ferdítek akár önkéntelenül is mert változik az emlékezetem adott esetekben. Így van ezzel mindenki, persze van aki tudja a valót csak jobb ha mást mond mert kínos. 😆
Hát szövegértésed kábé annyi van mint blade-nek 😁
Ő úgy van, mint a szentek és a biciklisek, maga felé hajlik a keze.
hát nem tudom (gondolkodós) Ininek soha sehogy nem jó 😅
Mert nem azon az oldalon van. Ha a másik oldalon lenne, akkor úgy lenne a jó.
Én ezt értem(kezeit széttáró) Csak azt nem értem, hogy miért geci a vállalkozó aki mercivel jár a melósa meg bringával(kezeit széttáró)
Az elméletedet sem értem miszerint minden dolgos embertől aki előrehaladt az életben azoktól el kell szedni amije van és odaadni a léhűtő kanapén fekvőknek, hogy ne elégedetlenkedjenek 😅
sose dolgoztam másnak azt nem tudom milyen én a magam portfólióját építgetem(kezeit széttáró) És ma is jót dolgoztam 3 szobát készre festettem(meghajlós)
te hülyébb vagy mint kéri(gondolkodós) nem édesapámat semmizték ki az 50-es évek legelején 6-7 évesen hanem a nagyapámat. Nem glettelésből vettem az első lakásomat hanem 15 évig volt jól menő saját vállalkozásom aztán kifingott mint neked.(kezeit széttáró) Csak te a pénzt elszartad én meg befektettem ez nem bonyolultabb(kezeit széttáró)
30 éves koromig hajtottam
meló másodállás szőlő meg még ez az ami akadt
addigra kész lett a ház meglett a csoda f astra
utána még volt kapcsolatom a munkával de egyre kevesebb
most meg csak annyit dolgozok hogy fedezze az igényeimet ami nagyon kevés
astra megy még 10 évet, pecabotok vannak azt a kis bojlit kell megvenni amit elszórok egy évben
azt meg megkeresem 5 nap traktorozással