Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ha hiszed ha nem nem az én ötletem és nem az én szervezésem nekem ebből a fizetség a dolgom meg az utaztatás(kezeit széttáró)
Paklenciát megnézzük nekem talán ez lesz az egy jó napom na azt meg a kölkök nem fogják élvezni aszt majd én leszek baszogatva(szemeit körbeforgató) egyébként a part 150 méter
videó nem jó?
asszem vagy 10-15 országban jártam már életemben egyik sem a saját kedvemből történt. azóta mióta megszületett a gyerek tavaly voltunk először ez igaz(kezeit széttáró) nem akarunk végig szopni semmilyen nyaralást egy bőgő hisztiző gyerekkel. tavaly 8 éves volt már alkalmasnak láttuk az időt újra elindulni(kezeit széttáró) Ha csak rajtam múlna én akár ki is tudnám hagyni az összes nyaralást engem egyáltalán nem tud megérinteni viszont hasznos időt von el(kezeit széttáró)
Felesbe fizetitek kerilacival es egy evre is mehetek...........
igaz(gondolkodós) te még 1 hétre sem tucc elmenni egy évben(gondolkodós) Neked aztán extrán felesleges 😅
10 éve nem vettem már botot magamnak. Nem a horgászat a lényeg (kezeit széttáró) hanem amikor mondod, hogy horgászni megyek a haverokkal na AZ A LÉNYEG(meghajlós) amikor ezt így kimondod mindenki pontosan tudja, hogy egy hét tivornyakúrára mégy de még is csak szebben hangzik, hogy horgászni megyünk(kezeit széttáró)
Lófaszt méregetnek ezek... ránéztek, látták hogy furgon, benyomták a kategóriát azt csá. meg amúgy is látták, hogy új toyota, gazdag geci vagy, kibírod 😁
Kawa samu AI je mit irna,ha nem kapna idegrohamot a forumtol?
Végig olvastam az utolsó két órát, szerintem a legjobb érv a lakókocsi ellen, hogy még pipi is igénytelennek tartja 🤣
bocsika elbaxtam nem 1995 mm hanem 1895mm az enyém emléxem, hogy belefértem a magasságba(kezeit széttáró)
Csak ezek hasra ütésből állapítják meg a díjkategóriát(ujjával lefelé mutató)
Képes vagy ugyanoda visszamenni? miért nem mész még 30 kilométert a víz mellé?
Fenykepekkel rogzitsd a procedurat.
kell hozzá néhány akksi. mondjuk van 4-5 akksim lehet annyiból körbeérek 😅
10:4 az nem rossz arány(gondolkodós) akkor ha jól számolom amikor 1 doboz hagyományos büdös-füstös szívtam el egy nap az azt jelenti, hogy most nyugodtan elszívhatok az ájkoszból 4 dobozzal naponta(meghajlós)
Tehat 49 eves korodra ki mertel mereszkedni horvatorszagba,megtalaltad a part legunalmasabb kacsausztatojat,es profi lettel. 🤣
ja most foglaltunk 120 ért 7 éjszakát. Mivel tavaly is ott voltunk így mondjuk meg volt a névjegykártya így a bukingokat kihagytuk a buliból.
Pipi inkabb csiszolj glettet abban eros vagy,amit leirsz nem igaz.
Es nem,nem evente egy hetre valo.
ja októbetől márciusig 😅
strand tele van családokkal. Mikor voltunk akkor főleg ukrán vagy orosz családokkal 😅
lakóautóval európában már az út szélén sem állhatsz meg, hogy ne tartaná valaki a markát a kemping díjért ami általában annyi vagy több mint egy apartman.aztán egy lakóautót fenn is kell tartani üzemeltetni. Azért az éves 1 heti nyaralásért teljesen tök felesleges, vizsgára hordani karbantartani tankolgatni(gondolkodós)
Nem te probalsz mindenkit meggyozni hogy a hotelszobad a legjobb?En csak valaszolok.
Amugy ha finansziroznad fel evig a nyaralasom,esku nem irnek semmit ide fel evig.
Naaaaaaa,lecccccciiiiiii. 😆
Ugyan már. 4 nap után úgy sem érzed a saját szagodat.
Vadkempingeztem már, szóval ezt tapasztalatból mondom 🤣
szerintem pont ugyan annyi(gondolkodós) majdnem minden évben megyünk egerbe az a vár jó esetben is egyszeri program. 3 éve voltunk a várba majd megnézzük megint 10 év múlva mi változott 😅 A palacsintázóba a vár lábánál viszont mindig járunk a hortobágyis a legtutibb(meghajlós)
Nem azért Zoli, de te mindenkire idegből rámész mostanában. Agyvérzést fogsz kapni.
Nem kell az orrunkra kötni, de ha tudod mi stresszel, tegyél ellene. (azért ne lődd le, mert a börtön sem nyugisabb)
Lehet tényleg az kéne neked, hogy megszabadulj a kötöttségektől és lakóautóval meg a motoroddal körbejárd Európát. Szóvl értem én hogy hobbi, és neked jó, de ne akarj már mindenkit meggyőzni hogy ez mindenkinek a legjobb.
Ugyan úgy a horgászatról sem tudnak meggyőzni. Tudok én inni bárhol, minek nekem ahhoz drága bot? 😆
ja tavaly előtt voltunk. nagy szar az egész. szerintem van vagy másfél kilométer a strand én egész nap csak sétálgattam a gyerekcsúzdáktól a hullám medendcéig(fejét fogó) Aztán a következő 3 napot inkább debrecenbe töltöttük(meghajlós) Az fasza volt(kezeit széttáró)