Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előbb is eszedbe juthatott volna. Kb 2 éve vittem a cigányoknak legalább egy köbméter mindenféle játékot.
A futóm 2,5x1,5 méter aztán púpozva volt kacatokkal ilyen plüss baszás is volt vagy 4 szemetes zsákkal, 1 nagy maci lett csak megtartva az unokának
azért mikulásnak beöltözöl, nem? kutyafülekkel meg farokkal?!!
Na az baszna be
Csináld csak szépen! Rés vezérelt minden faszi.
akko' marad az "egyszavú"
Nekem mindegy megyek amerre mondod. De ha ennyi ajándék lesz akkor asszem be kell szereznem egy hengerzsákot is mert nem lesz elég a három doboz. ÉS NEM NEM ALAKÍTOM ÁT RÉNSZARVASSÁ A MALACOT. Még az elején letisztázom mielőtt eszedbe jutna
Na ennek nagyon örülök. Én még erre nem gondoltam, még korainak éreztem de lehet hogy kotrok egyet az ismerősös csuporban hátha akad valaki benne aki beszállna a dologba. Majd kiderül.
Le kell tiltani mindenkit oszt csend lesz mint nagy bumm után.
az is jó volt, de már most van egy csomó ajándék, két kórházba megyünk
támogatónk is lesz, megkerestek
Meg persze jönni is lehet. A húsvéti látogatás is jó volt. Bár én meglepődtem milyen kevesen voltak a gyerek osztályon.
És igen. Ha van valakinek még jó állapotú de már csak kartonok alján heverő plüss állata szóljon. Elvisszük Mikulás alkalmából a Heimpál-ba Szóljatok ha úgy adja ki én a Balaton környékén összeszedem őket ha van rá lehetőség.
Mert hová?
Motorosok beszélgetnek mindenféléröl
Ha az itt aktívak csöndben vannak akkor meg semmi sem történik.
Emeld a színvonalat mert azzal,hogy idelöksz egy lekicsinylő mondatot te sem sokat teszel hozzá.
tuti főrugnám a gecibe
készülnek a kórházba Mikulásra a csomagok , aki szeretne majd jönni velünk, szóljon :)
van keményebb is annál
Tényleg
Az jó
Ahogy,mossa úgy szopja.....
Tisztálkodás képzés középfokon
Ahogy,mossa úgy szopja.....
Tisztálkodás képzés középfokon
Na má megint a seggből-szájba kombó...
aztán vmikor mehetünk megint az újabb "adagért"
viszem az Alpokba is!! Hnap reggel meg festek is, ki nem hagynám , legyen szép a gumim is
Én azért bedugnám a seggébe azt az ezközt amivel festegetné a motorom valaki....
Utána a,szájába ha,sokat magyarázna
Ez már sajnos nem cs.doboz mert megoldotta a digó, hogy ne lehessen hallani a szelepek ciripelését, ez tök csendes.