Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelj, itt nincs mit emelni. Vagytok itt oáran akiket érdekel ez a rózsazsín szarság... undorító, ocsmány.
Persze van akiknek ez a szint, mint pl ez a rozsaszín izé. De az hogy Pocses is lesüllyed ide már tényleg csalódás, Iniről nem is beszélve, azt hittem benne több a tartás.
De hallanád aranyárban van minden víz villany tűzifa stb stb... nem is megyünk régóta a f@szom aki hallgatja az idiótákat.
Baszki még mindig elkap a röhögőgörcs, asszonykád is nézett ránk... bolondok ezek...
Vén faszoknak mi a picsának még nagyobb nyaraló
Mert gondolom nem visz oda 6-8 kismuffot egyszerre megmocskolni
Ja meg a Tied is!
Azt is.
Meg-e ??? Csak úgy baszattad neki ! A majré csík kiszaladt rendesen !
Régen amikor szimóval jártam akkor néga versenyeztünk egy babettás kollégával műszak után a körforgalomban 8-9 kör kellett hogy rá tudjak egyet verni
Régen amikor szimóval jártam akkor néga versenyeztünk egy babettás kollégával műszak után a körforgalomban 8-9 kör kellett hogy rá tudjak egyet verni
anyádat?
meg is köll
Sőt meg is fektettem!
babettával jársz...
Én meg anyámmal élek.
De szinte egész évben lent vannak, és megy a sz@revés gazdagon. Mikor sírt, hogy el kellett adnia a vitorlást, hogy tudjon annak meg a régi nyaralónak az árából egy jóval nagyobbat venni.
Nagyapám csinálta ezt. Volt egy kis nyaraló, amikor otthon volt nagyanyám mindig lement, amikor nagyanyám utána ment, másnap jött vissza hogy itt van dolga
Eccerű kérem rajt kell hagyni a motortakarót azt végig tiszta marad.
Miért? Otthon ki látja? Túrán az ismerősök ne mondják már milyen retkes a gép
Idén hagytam fel vele. Annyi szopás ért már hogy meguntam
És a szurkálások a legkisebb rossz ami ért
Amúgy nagyon kedveltem a dolgot kis meló kis pénz nagy nyugalom
Ha nem lett volna ez a,sok támogatás lehet még most is meglennének
Aztán elpasszoltam egy fiatal titánnak az egész eszközállományt olcsóért hagy örüljön
Méhészkedsz Ini? Csak mert azt úgy becsülöm. Nem félek sem a méhektől sem a darazsaktól de tisztes távolságot tartok tőlük. Mert ahogy idősödöm nagy esélyjel allergiás leszek rájuk mint nagyapám.
Én meg akkor ganéztam le a padlást 80 négyzetméter minden volt fent....
A gyerek rosszabb volt mint egy hörcsög a kiürült üdítős üvegeket is pakolta félre
Aztán elszakadt a cérna és ami nem volt tökéletes felgyújtottam a gecibe. Akkora füst volt hogy fél falu odajárt bámészkodni
Még a polgármester is megtekintette , meg sorolta a jogszabályokat ami szerint szabhatná ki a bírságokat.
Végül megegyeztünk hogy nem raknak seggbe ha többet nem tüzelek
Idén fostam is egy kicsit amikor elégettem egy csomó lépet meg rissz rossz kaptárt szerencsére alig füstölt csak kb 10 méteres lángja volt a viasznak
nekem van pár cucc bukósisakra, kaptam azokat is, mikulásos , én továbbra is cica-angyalka leszek ( ami mögött elbújt az ördög) jó' van az úgy!!
Végül is van piros dzsekim. Meg némi póstás szalag kell meg egy hülye sapka mit felragaszthatok a sisakra z nem nagy kunszt. De hogy néz majd ki a kutyafülű mikulás kutyafarkú motoron lovagolva mikuláskor ? Nincs itt némi képzavar?
Hát ez az 2 éve még én is alig ültem a nyeregben. Hát így jártam. mondjuk hogy a tökömbe rajtam volna fel a hondára 4 zsáknyi plüsst arról fogalmam sincs. :-D