Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van a hsz-nek más üzenete is azon kívül hogy egy nyomoronc kretén vagy?
Tegnap a g, alogos addig várt míg elindult az autó és skkor lépett elébe amikor az már nem tudott megállni, kiss híján nem ütötte el.
A minap az öregasszony az úttest bal oldalán kerékpározott és menz mindennek neki, másik biciklisnek stb. Fel is ajánlottam neki a vontatókötelet, hogy arra húzza fel magát az isten barma.
Ha csak valaki elmeséli ezeket el sem hiszem pedig így történt.
Hat vannak ilyen idióta szabályhozók, azóta a gyalogoson tenyérnyi méretű fülhallgató és körülnézés nélmül lép a zebrára.
Dettó a biciklis is aki áthajt a zebrán felülve, vagy az egyirányú utában ugye forgalommal szemben, mert nekik azt is lehet.
zebra előtt még a járdán nem az úttesten fel kellene festeni egy 60-70 centis sávot amikor ott áll a gyalogos akkor az autó megáll
mert sokszor csak billegnek a járdán és azt se tudja az ember mist mi a faszt akar a sok agyatlan
pl kőrösön a teszkónál a katonai bolt felé ott sűrűn állnak úgy hogy át se akar menni mert épp vár valakit
én meg integetek hogy menjen már de csak áll mint a birka a réten aztán bárgyún néz
amúgy a keresz egy fasz a zebra terén
A hatályos KRESZ előírások szerint a jármű vezetőjének a kijelölt gyalogos-átkelőhelyet csak fokozott óvatossággal és olyan sebességgel szabad megközelítenie, hogy adott esetben a gyalogos részére elsőbbségadási kötelezettségének maradéktalanul eleget tudjon tenni.
itt a maradéktalanul az idiótaság, szóval féktáv ide féktáv oda mindig a vezetőt basszák meg, igaz a gyalogos bele fog az úton tekeregni
pont ezért lenne fasza ez a zebra előtti feldófestés mert látja a driver hogy ott van és fékez
és a gyalogost is megbaszni ha indokolatlanul áll a felfestésen....mert ugye a gyalogosokat nem zaklatja a yard nem úgy mint régen, akkor még azért is baszogatták a népet amikor a villamos után rohant ( nem mondom hogy ez a követetendő de ez a kutrva nagy szabadság is szar)
Ne legyél meglepődve, mert nincs vele nagyon nagy baj, csak kevés esze volt ! Legalább nem szaporítja a hasonló mennyiségű és aggyal megáldott egyedeket, mert idejében kiszelektálódott!
Fúú basszus, durva látvány volt, itt a sarkunkon: (nincs kép)
http://www.police.hu/hu/hirek-...

Gyakorlatilag 50 méteren szétszóródott az ember.

Ugye ez volt az a zebra aminél rinyáltam egy fél éve, hogy takarásból, sötétben, fekete ruhában, elém sétált nagy magabiztossággal a kibaszott öntudatos gyalogos, és csak a szembejövő autók lámpáinak kitakarásából vettem észre, különben az a kretén is rontotta volna a statisztikát.
Ennél a zebránál különösen sok ez az öntudatos buzi, aki körül sem néz csak megy mert elsőbbsége van, csak sajnos most valami nagyméretű, daruval is felszerelt, megpakolt teherautó elé lépett le féktávon belül, öntudatosan.

Csak nem értem mi a francért, mert ha én odaállok a zebra elé, 10 másodpercen belül megállnak és át tessékelnek az autósok a legnagyobb forgalomban is. 3 autónál többet még soha nem kellet várnom, de ráadásul hétvégén 6:30-kor elvétve van autó, azt meg akár ki is lehet várni.

Ha lett volna hozzá gyomrom lefotóztam volna a szétszóródott belső szerveket, és kirakom a zebra elé, azzal a felirattal hogy "Neki is elsőbbsége volt. Nézz körül!"

Amúgy meg nem tudom mi a franc van, mert még hétvégéhez képest is sok az idióta az utakon.
M0-son 70-el (óra szerint ami olyan 65 lehet). Vecsésen 30-al.
Aztán még mondjátok hogy a Prius nem sportautó, főleg ezekhez képest
Mert üzenőfal.
Napot!
Reggelt!
Azért ilyeneket miért teszel ide?
Őrölve az igazi!
Két daráló !
Jó pihit nejem mondta látta a noje képeket pihenjetek... nem tudom spontán tudod. Lehet majd felhívom Rolandot aki megvette a 620-ast elcsalom lődörögni már többször is mondta menjünk egyet.
Két napja szenvedek a wellnesbe a Mendanba , már betegre zabáltam magam , a herék szétázva , jó hogy van még két napunk egy kicsit regenerálódni ! Ma vicces volt a séf is , mondtam süssön két cigányt , erre ő : itt a környéken már nem igen vannak ! Az idő szar , de pont leszarom ! Vasárnap merre tervezed ? Sajna most kimarad a baszatás !
Tucc élni. Holnap nekem is "péntek" írtam kicsiny falunk totyikjába ha nem lesz csatlakozó menek egyedül... már holnaptól remek idő lesz...
7 kor kelek , elviszem a gyereket isibe , aztán megyek a pumpáért , aztán odagurulok valamalyik megrendelő betongyárhoz , elmondják az óhajt , sóhajt aztán kigurulok helyszínre ált. 8ra fosni a betont . Kb ált. 4-5 fele vége a napnak , hétvége szigorúan a családé , mert én így döntöttem mióta leszáltam a kamionról !
A fene tudja, minden esetre relaxabb mint az eddigi.
Akkor ez hawaii dizsi.
Hááát, vonzana ha annyit adnának mint itt és otthon aludhatok minden nap és nem több a munkaidő 8 óránál.
Akkor beálltál a sorba sok sikert Sanya!
Jelenleg eléggé röghöz kötött leszek, kamion csak homályos és távoli lehetőség csak.
Betonpumpa , mixer nem vonz ? Nincs óracsörgés , nincs kapkodás , télen kicsit macerás de a kamionhoz képest wellnes !
Vissza csak most olvasok, nembaj, ha nem kamionnal vagy akkor is szívesen látlak
8 óra van háromszor, az eddigihez képest, hogy 4.30kor kell kelni a délelőttöshöz az egy kész felüdülés hisz hetente legalább 3X hajnal 1-2 között keltem.