Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább azt mondd meg merre menjek hétvégén Mariazell fele, hogy a legkevesebb legyen a falu és a legtöbb a kanyar
Ugye Te nem most indulsz?
Aztán ha ott vagyok, merre érdemes tovább menni egy kis szerpentinezésért?
Én ilyenkor be szoktam kapcsolni az automatikusan létrehozott feliratokat (japán) és lefordíttatom ezeket gudzsaráti nyelvre.
nézem ezt a videót,és azon gondolkozom kiafene találta ki a japo nyelvet,mer az komplett bolond volt.
Attól függetlenül a kismuffot karmolom.

http://youtu.be/dPuuO-nvd6g
De a színeket egy kevésbé ügyes videószerkesztő is tudja basztatni, még én is
A képminőséget ez alapján a videó alapján ugyan el nem döntöd, viszont az SJ-ben vagy nincs képstabi, vagy nem jól működik - a bal oldali kép remeg, a jobb oldali meg nem.
Motoron a stabi és a fényes/árnyék átmenet gyorsasága jobb.
És egy csomó kínai kiegészítőt használok de a gopro cuccai méregdrágák ugyan viszont minőségileg és pontosságban sokkal jobbak.
J tartó nekem kínaiban már rört el,nem birtam berkattintani mert a felületek nem passzoltak.Utána kellett igazítani reszelővel.
Apró dolgok de fontosak.
a stabilizálás és a fehér egyensúly összefügg
pl a kézi gépen ha be van kapcspóolva a stabilizálás akkor lényegesebben lassabban vált fényerőt
ekkor a murván is olyan sima a kép mintha állványon lenne semmi remegés, de az árnyékból a fénybe kell neki vagy fél másodperc vagy több mire beállítja magának
szóval ezek szoftveres dolgok, amiben a go biztosan jobb, de nem feltétlen annyival amennyivel drágább
pl tengerben szörfözve az sj biztosan jobb lenne vagy épp egy golfmeccset felvenni mert a szinek sokkal jobbak
ellenben a motoros témában jó eséllyel szebb videókat csinálna hiszen sok és gyors fényviszony változás van
szerintem mindenhol vannak komprpmisszumok
pl az ájfón7 nek is bénább a színe mint a huaweinek volt ellenben a kontraxosabb távolabbi témákon az ájfón volt a jobb
dehogyis.... azt kell mondjam az sj7 is használható jó kamera, de nem is egy liga a kettő.... a gopro sokkal jobb, de drágább is. aki nem akar ennyit költeni, az sj7 is teljesen megfelelő
Pedig egyszerű.Azt kapod amit látsz.Youtube-on.
Ha ugyanígy felteszed ugyanaz az eredmény.
Hááát, én ezeket a teszteket nem tartom sokra, az olyanokat értékelem amiket ismerőseim saját tapasztalatuk alapján mondanak el, jelen esetben ha Levi az Eryk által javasolt tesztet elvégezné kér valódi kamerával annak hinnék.
Nekem az tűnt fel inkább hogy a gopronak jobb a stabilizátora, jobb a fehéregyensúlya és gyorsabban reagál a fényvsltozásra illetve ezen a videón szerintem az erdőben jobb a kép.
atz sj-nek sokkal szebb a színe a réten
az erdőben mindkettő olyan szar hogy nem tudok különbséget tenni
a go kicsit nagyobb látószögű, mondjuk ez nekem nem előny
dögöljek meg ha ezt a csávót nem láttam már Ózdon.

http://youtu.be/J_P2haANBPI
Nem kell elküldeni.Csak nektek.Dojcs tudás előnyben,.

http://youtu.be/qb_VIV3HH60
Mert nem vagytok?
Nincs tiltás, meg egyebek, akkor dobd postára az a kamerát, hagy csinálja meg a tesztet. Legalább lenne egy kis tartalom az oldalon.
ha haverok lennénk ennyit simán megérne
Most 95ezer akciósan a mediaban. Postazd el a fiad sjcamját, felrakom mind a kettőt a bukómra és csinálok neked egy tesztvideót
pl a fotomasinám elég jó 720ast csinál de a fény-árnyék átmenet lassú
100 emberből max 1 ha észreveszi mert ha gyalogolsz semmi hiba, de erdőben motorral már észrevenni
ilyesmi dolgokat lenne érdemes összehasonlítani
meg azért az sj7 60 ezer a hero5 100ezer, árban elég nagy a különbség nem is kell elvárni ugyanazt
SJ feldolgozó processzora elég halovány. Részletes, gyors mozgásoknál túltömörít, sok részletet elhagy.
Erőltetik ezeket a 2K meg 4K felbontást, de ha ráfeküdnének hogy legalább a 720-at tudja rendesen, már az is nagy előny lenne.
A fiamnak is az van bejön neki. Èn meg a levetett lenevoját nyúzom de ez is jó 4mag 1giga ram gyors nem fagyogat 5colos.
nekem ez a xiaomi nagyon bejött, épp tegnap ejtettem pofára aztán egy mikro karc nincs rajta, pedig rücsi betonra esett
Ennyi. Azt kell venni ami tetszik mert ugye inkább èrzelmi alapon dől el mint racionálisan, a pènz meg meghatározza a kompromisszumokat...
Én most már úgy vagyok vele hogy kisérletezgessen a tököm. Biztos jó az sjcam meg ezek a kínai telefonok is de én inkább maradok a gopronal meg az iphonenal. Na meg a ktm-nél, a csúcsnál, az alább nem adom.
Kíváncsi lennék miben más mint az sj
papíron igen egyforma, de ez sokszor semmit sem jelent
Biztosan csinált már valaki összehasonlítást de annyira nem érdekel hogy keresgéljek
Nade milyen erzes adakozni....................................szar.