Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,a fakezu legutoljara is dizelt tankolt,es nem csukta le,majd kilotykolte es el is csuszott rajta.
Minden k5 tulaj ennyire láma?
Es meg egy jo meset se tud kitalalni falevelekrol meg naprol.
Nem csak a tank lett cserélve okoska...
Ez endurance tank! A Suzuka-i 8 óráson is ezt használják.
Megnyomatta levegövek mint az ukrán benzinturisták
De mekkora tuning már
Képzeld, tankot cseréltem azóta ugy megy mint az állat
Megpupoltad a tankodat? Gyárilag 18 lötyis.
Pitbike motor,kinai.
Az is egy motor ára
Csak egy gombócra hívom meg őket, ha nagyon sírnak.
Kell is hozta motyo mert az atlag gixxeres olyan eszes hogy kanyarodni is csak tankon tud.
Nem! Normális tuning, nem ilyen gagyi, mitn amit te használsz pl a tankom 22 literes és 1 millió volt rá.
Ebayes yoshimura kevonot ragasztottál rá?
Van akinek mégis gondot okoz. Valahogy nem jött ki az anatómia. A kawás meg adfig eknyalt egy veder fagyit
Mit nevetsz? Nem látom csak a három vonalat!
Enyémhez nem igen kapsz! Japán Yoshimura tuning van rajta
Persze. Én nem voltam kibékülve vele a kawa után. Aztán csak belopta magát a szívembe és megszeretette magát.
Perszehogy,lazsalas van meg gumifekcso,az mar egy thai robeszon is égés. ,
Vannak elönyei. Ettöl még nem rossz.
Mondom,sporttura a zx meg validi szupersport.De utcara clamfeleknek joaz.

(Amugy puposkodik a nyomi,nem latom mert tiltottam a pi...ba?Direkt irom amit. )
Engem még egy Kawamakis ne előzött meg. Általában mesélnem kellett nekik a motor anatómiájáról.
Én örülök neki, hogy ha kell valami alkatrész. Lemegyek a sarki pékhez és tud adni bármit hozzá. Szeretem a tömeg cikket mert ha eldobod nem vakarom a fejem hogy honnan mit meg mennyiért.
Pilóta függő is erösen.
Aranyközéputat választották. Minél szélesebb körben kiszolgálni a felhasználókat, semmi nagy durranás viszont olcsóbbak a konkurenciánál.