Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én egyre ügyesebb vagyok, mind a 3motoromat a garazs előtt. A hornetnek tönkrement a hűtőlye, az sv-nek csak az index, a ktm-nek semmi. Hát igen, a ktm az ktm
A lényeg jól vagy! Van kettő klónod ha valami sérült azokból simán megoldod!
Jobulást a motornak. Nincs az ilyen évhez kötve. Így mindenki járhat. Még Rossiék is.
Én pl eddig még minden motorom felboritottam állóhelyzetben. Bosszúság, de javitható. Menetközben már szarabb lenne a dolog.
Ez egy ilyen szakma, sztem még midig jobb, mintha menve történik vmi baj; gépnek sincs semmi baja? Örülök, hogy jól vagy, fel a fejjel és előre!

A DL-el nekem is nagyon nehéz tolatni, mivel nem teljes talpon érnek le a lábaim...
Ezen ne bosszankodj, inkább így , mint menet közben... a motor pótolható, az emberi egészség/élet nem, Ez legyen a legnagyobb bajod ebben az életben....
Inkább örülj neki, hogy nem menet közben borultál. Egy eldőlésnél max egy kellemetlen bokaficam játszik, ha alá szorul a dőlő motornak, de egy esés más fájdalmasabb.
Igen, köszönöm. Nem lett semmi bajom! Csak éppen most bosszankodom, hogy nem menet közben, vagy száguldva sikerült feldőlnöm, hanem álló helyzetben , álló motorral , hátrafelé tolatva! 1973 óta motorozok, de még soha nem voltam ilyen ügyet--Lenke. Magyarul szerencsétlen. De ami késik.....!
Hmmm...
Még mindig a múltkor tárgyalt dolgok gyötörnek?
Én már megtaláltam a teljes egyensúlyt: szarul nézek ki, és úgy is érzem magam. Mi lehetne ennél tökéletesebb?
Lelki békém ? Hmm ketten vagytok ?
Bátyám 750-es Gpz-jét a tesztkör után magamra döntöttem, elfelejtettem lenyitni a kitámasztót, ijedtemben leugrottam és felkaptam egyedül, pedig voltam akkoriban kemény 70 kg, a gép meg vagy 230-240...azóta sem értem hogyan csináltam, tuti a "rémület", hogy megkarcoltam a vasat.
Hagyjad már, nehogy magadra vedd! Kéri Lacika és a többi is eléggé komoly kettős mércét használ. Mellesleg ismerve pár beszólását a leányzónak...hát nem kell félteni.
1:20-tól van kb. a lényeg, hogy lehet könnyedén felállítani egy motort.
http://youtu.be/TQ98AJ34faY

És elvileg lehet így is, de én a rendőrök technikáját jobbnak tartom. A kormány kitekerése ellenkező irányba fontos momentum, mert jelentősen csökkenti a szükséges erőt, ennél a technikánál meg pont rossz irányba van beforgatva, plusz miután felállítottad, kell némi rutin, hogy ne borítsd át a motort a másik oldalra, bár ha nincs erőd, akkor ez így mégis működhet.
http://youtu.be/cWrsyP1tJuM
Basszus... És jól vagytok?
Rendben, ezt fogom tenni. Bocsánat ha bántó volt hogy le is írtam. Sajnos itt nincs 5 perces szerkesztési lehetőség mint más fórumon.
Senki nem várja el hogy rajongj bárkiért is.
Jogod van elkerülni, figyelmen kívül hagyni ha nem tetszik. Csak ne bántsd, mert nem szolgált rá. Több emberrel ellentétben nem bánt senkit.
Tegnap egy kis gödör miatt, amibe sikerült belelépnem , feldőltem a motorommal, és mivel 252 kiló, nem tudtam egyedül talpra állítani. De pillanatok alatt arra jött két fiatal motoros, Tapolcaiak, és segítettek !Hálás köszönet érte!!!! KÖSZÖNÖM NEKIK !!!
Miért? Vavau!
ne kezdd vazze, ez az óvodás szint egy nőtől sem cuki, tőled meg aztán végképp nem
Nyau