Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo ez a suzka is. A kawa erősebb bár nem mentem még egy zx10r ellen de szerintem lenyomna.
Nameg felvetted gyertyaba oszt leraktad es kitorte a nyakat,lameeeee.
2000 után is nyertek, imádom mikor a tudatlan okoskodik.
Igazabol rakasra nyertek mindent 2000 elott,utana meg ugy bealudt a gyar hogy nem tortent erdemi fejlodes maig,mindenki aszongya zx10 vaoooooo,gsxr meg hogy huuuuu milyen kenyelmes.
viszont az óriási feeling volt... vállalati sofőrös autó volt a bányánál... gyerekként óriási élmény volt ülni benne....
Csak az első volt szép, de mit várunk egy Trubleöstől...
Nem tom,en bótban vettem.
Az... Menj már fel a hahura és nézz szét mennyi van eladó 2009 utániakból....
Jah, csak nem kaptam egy szép állapotút sehol.
Volt olyan akit felhívtam, azt nem tudta megmondani milyen olaj van a motorban.

Ezt a szar suzkát elkeseredésembe mentem el megnézni. Mikor láttam milxen állapotnak örvend és volt gazdája. Mondtam egy a fene jó lesz.
Mer a gsxr tömegcikk.
Volga se volt különb. Az uaz blokk elég szar fejlesztésük volt, de legalább könnyü volt javitani.
Hááá
A zx10 mindig is szebb volt,zoldben ,es jobb is.
a gsxr fehér-kék színű és kész
egy haverom vett egy személyautót restaurálásra... uaz a blokk volt benne... 5000-ért egy kis kört alig tudtunk menni a faluban terenyén
Fehír kík!
Amúgy a narancs fejetébe a legszebb. Csak ritka.
Benzines volt a lelkem:) Egyébként többnyire DAC motort raktak bele, az IFA elbastott megoldás volt. A ZIL 131 kicsit nagyobb étvágyú volt, de az se ugrott tul a 80-on, pedig a hangja miatt verettük rendesen:)) Abból az újabb kamaz motorosok voltak aztán a korszerűbek, meg jobbak is.
abba már lehet átszerelték az ifa blokkot....
De.....jártam olyannal a katonaság idején.
és benzines.... mennyi lehet bele egy gázszett?
Az ronda.
Toyota Tundra most a főnökömé... Abban mindenki... Kétszer
Vettem amúgy egy GTR-t!
V6 7000 ccm ha jól emlékszem... 60l-ből akkor se ment el, ha tolták