Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hoppáka, hogy kerülök én itt a képbe? Csudaszép szikár ember vagyok, de na, Zoli másfélszer nehezebb...minimum.
Az sok,én 5-6-ot szedtem fel,2 év alatt.
10 éve is 110+ voltam.
Ha már ruha....
Idén lesz 26 éves az Arlen Ness ruhám, meg a StylMartin csizma is. Ez utóbbi már csereérett, de a ruhának csak az a baja, hogy már nem tudom begombolni...
(van benne kilométer bőven - mielőtt valaki megjegyezné - régen sokat motoroztam, nem csak 2-3 hetente)
Nem lettem gombóc, de azért 15-20 kilóval többet nyomok, mint akkor...
Ellenpélda,165cm 45 kg,vasággyal.
Tény hogy nem dagadt mint én.
Na mindegy majd elmagyarázom esszében neki a generátor életét jó hosszan,attól bealszik.
téged kinek a motorja mellett lehet megnézni?

na nem mintha annyira érdekelne,csak ha már ezzel dobálózol...
Én így is igényesen érzem magam.
Ha jobban nem is megy, legalább nem érzem igénytelennek magamat rajta
Hogy szarul nézek ki?
Fontos,mert a csinos ember alatt jobban megy a VAS.
Azért be kell látni, súlyos érvek
Na jó,töredelmesen bevallom.................a cbr-em (amiért pénzt adtam,tehát vettem) jobb mint az összes europai együttvéve,kár hogy nem narancszínű csak piros,mer az még dobna rajta,de így is alázza az össze triuffot.
Eléggé addiktív, mi? :-) Ajánlanám még a "Ленинград" с. formáció számait/klipjeit, pl.:
http://youtu.be/DgdP5U28jHc
http://youtu.be/sl_pxCAcJz4
http://youtu.be/et281UHNoOU
Akkor leszel menő ha japàn motort veszel és beismered hogy az jobb
A kabát az idén lett véve.Bering,Ne basszá fel.Drága volt.
Nadrág meg nem vót a méretben.

Vagyis van kettő is de még fel kéne varratni.

30-at a büdös életbe nem fogok lefogyni.

Tehát ha aszondod még költök picit ruhára akkor mencibb lennék a szemedben?
Megint okos vagy :) te akkor vennél észre nagy különbséget ha lefogynál 30kilót. Nincs az a plexi ami eltereli rólad a szelet :) de a Laller képét meg kell nézni milyen szép az új motorod és te milyen vagy mellette :)

Ne kúrjál fel hogy van pénz 3,5millás motorra de nincs egy rendes ruhára ?!
Nem nem érted.
Tényleg annyira visszafogjon a szél hogy érezzem átlagos utcai tempón?
És ez KB menni?
5 Km/h10..........30?
A kicsit lustább kicsit élénkebb az nem egzakt.

Ha felrakom a plexit,motul 7100,at teszek bele,fecsavarok egy akrapovicot,bepadolom,100-as shell benzint vagy omv-t tankolok akkor busákat fogok reggelizni?

Tényleg érdekelnek ezek a motoros hiedelmek.
Értjük, neked nem kell.
Tehát mégegyszer.
Persze,ha a nagy sóstó fövenyén rendezett 670Km/h sebességrekordnál minden számít.
De hogy annyira visszafogjon a szél hogy érezzem átlagos utcai tempón.................
És ezért feltegyek egy hótolót mert nem birom ki...............
Meg a 125-ös csettegőn nem 90-el hasítok hanem alig bir 40-el menni mert nincs rajta plexi........
Én igen, a túraplexivel 200felett már lusta nagyon a motorom, a kisplexivel meg 220 után kezd lusta lenni. Ha pici szembeszél van sokkal észrevehetőbb.
Van kuplung olaj! Magura kuolungok nagyrészébe ásványi olaj kell!
A te véleményed lófasz,nem szereded az ABS-t és mégsem kapcsolod ki.
Akkor ménem mész szupermenesen a motoron?
És én is.
Egy gyengébb motornál feltűnőbb, de itt mindenki 1000-es motorral kezdett, ezért vagytok ilyen okosak.
Te könnyen beszélsz. Áramlástanilag ideális az alakod, szép gömbölyű
MZ-n is meg van adva gyárilag a tankra hasalva és ülve a végsebesség.
Sokat javít ott is a fejidom a hatékonyságon.

A légellenállási erő, meg cw*homlokfelület. És egy tenyérnyi plexi jól elhelyezve csökkenti 2-5%-al a cw-t.
Nagyon apró dolgok is tudnak javítani ezen.
Arról nem is szólva hogy kényelmesebb lehet a motor, ha nem cseszik el. És utólagosból is találkoztam már jóval.
A szuper kocka kamionokon, pl. a sarkainál van egy kis kiemelt burkolat. Az is javítja a kamion fogyasztását.
CBJózsi.
de ezt ki állította,hogy sebességet ad?