Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A ktm valahogy kiesik az érdeklödési körömböl, még egy triumphot is hamarabb kitalálok hogy miféle
Biztos fasza gép lehetett, mert ujonnan vette a gazdája , lehetett vagy 3 éves
én nagyon szerettem mindegyik motoromat, de amikor egy haver ráültetett az ő k1600-jára, hogy próbáljam ki 3 hét múlva már itthon volt ez
A ronda szo ami nem jut eszedbe roluk.
Van belőle szürke-fekete-fehér is nebassz hogy kb sem tudod milyen volt
De miért pont europait?
Azt megoldom,lehuzok egy gyertyapipat.
meg neked erős is
Én ilyenkor csak szoktam egyet röhögni, több javer is nagy japános volt. Ráült a motoromra, vagy a gs-re és fél de max 1éven belül vett egy európait
Ktm na. Mittomén, narancssárga azok olyan egyforma nyurga motorok mind
Igazuk volt!
Sok a folos draga muanyag.
Söt, én már temetöben is motoroztam vele. Még valaki?
Milyen krm volt veletek ? Egyenesben fixen lehagy egy zzr engem is, de hát a kanyarokban ritka az aki egyáltalán tudja a tempót tartani, nem a motor miatt, aztán egyenesben megint elmegy...
mondjuk ott elfogynak mögötte a motorok, pláne 200 felett
hát a zzr egy qrva jó motor és nagyon kajak kanyarban is... Tibiével mentem anno, nem hittem el, mennyire kezes és jól motorozható vas
Dehogynem. Offroadoztam is vele. Ott mondjuk a krm kicsivel jobban teljesitett, de aztán hamar lermaradt, amint aszfaltra keveredtünk
te is tudod, hogy vmiért qrva sok ktm van tőlünk nyugatra, de én még egyet sem láttam lerobbanva szervizigényesek, de ha rendesen szervizelve vannak, akkor nem hagynak ott sehol ...
a te tanaraid.
Hatalmas gáz volt ez abban az interjuban, a nagy motorszerelő mesterek egy épkézláb érvet sem mondtak hogy melyik típusnak mi a hibája, vagy bármit ami indokolná ezt a klisét.
ha nincs aki mrgveszi ujonnan ti hogy vesztek hasznaltan?
szoval no fika.
Mondjuk a zzr sem erre a kontinensre való!!
Hát jah. Beszéltem két ilyen tulajjal is, az egyik fullosan ujként vette, a másik meg ahogy te. A régit tovább akarja adni a gazdi de nem sokat bukik rajta, de ö is félárhoz közeli áron vette elsögazdátol.
KéremToljonMeg.
ma vmi dilibogyót ettél?
nem tetszik?
én nem vezsek új motort, ezt is megvette vki teliárban, akkor 2013-ban full-full, majd 2,5 év után lecserélte egy újra én meg féláron megvettem a bmw-től ma drágábban tudnám eladni, mint amennyiért tavaly vettem és beletettem 15e km-t