Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a második még mindig az első, a majom ült a motoron és megkínálta papuccsal messziről, mire a majom neki rontott.... mit kell ilyenkor csinálni? a lelkére beszélni a majomnak?
Békés, tudatos napot mindenkinek.
Kapásból a másodiknál 0:10-től jól látom, hogy egy szerencsétlen kis majmot vagy kis kutyát üt-vet, rugdos az a barom? Lehet videózás helyett beszakítottam volna a száját a kemény gyereknek...nem lehet, biztos.
A többi vicces, de az nettó állatkínzás.

Nemrég mentettünk egy 1,5 éves kutyát, az első évét egy sötét kazánházba bezárva töltötte a saját szarában tapicskolva, utána egy 1,5 x 1,5 méteres ketrecben volt, hasig érő szarban álldogált.
Sírt, mikor kihoztuk életében először a napfényre...
Szép napunk lesz! M ai megyek moccantyúzi!
Ezt mondást ismertem, de ZZr1400-SEL ÉS k1600-ZAL!
De igaza van sanyinak, ha hozzászoltok telefoss az egész forumot mindenhol a faszságaival, motorzni mwg nem tud csak arcoskodik, meg menösködik olyan dolgokkal ami nincs neki vagy nemöl képes rá
Hagyd. Olyan a zenéje is mint ö maga. Egy magamutogato höbörgö értéktelen szarrakás.
A gabikat is megrontotta,fajtalankodott vele.
Ja akkor lényegébe magadban!
Clamhoz.
Most kihez beszélsz?
Ez pedig egy tehetséges gyerek! Neked az új stílus se tetszik és a régi se...
http://youtu.be/ojPhN99EkvM
Ahhoz kepest hogy nem ismered mindig felizgulsz ha emlegetik.
Ez?! Az első 10másodpercben eldőlt hogy egy moslék! Káromkodással kezdenek, meg is mutatták a szintjüket.
Valaki elárulhatná már ki az, akire így rá van izgulva ez a szerencsétlen fantom! Már nagyon unalmas a vergődése szegények, az múltkori kőbányás akciója is...
Mondjuk ugy hogy clam egy kissebsegi meleg aktivista eszak-kelet magyarorszagrol.
Szar.
Ha szerinted ez is szar, akkor nem velem van a baj!
http://youtu.be/Ey66VnjRuTc
Szerinted! A nézettség más mutat!
Én nem vagyok semmi, csak a jó zenét szeretem. Az amit linketél egy szar.
Ez nem válasz a kérdésre! Igen!
Miért, ez stílus? Egy hányinger ez a “stílus” az összes magyar hasonlókaliberü “zenèsszel” együtt.