Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megnyugtatlak az otthoni sem olyan mint 20-30 éve volt
nincs már olyan szaporítóanyag
Ezt én is igy látom. A papok is csak azért hirdették hogy a, hatalmukat és a jólétüket biztositsák.
ebben a szeretet dologban igazad van, csak ez nem működik, sosem működött még akkor sem amikor barlangokban éltünk
ugyanazért amiért az alap kommunizmus sem volt életképes
Család szekere ilyen lett. Bármikor rálocsolnám még egyszer mert nem járunk purgyéval. De inkább az asszony szekere na.
Meg, ha lenne kitől. A tescos meg ilyenek a közelébe sincsenek, ráadásul egészségesnek se mindig mondanám
Nem zárja ki, de a ficko szavaiból a kizárlagosságot vettem ki. De lehe rosszul értelmeztem
faterék még küzdenek a kerttel, van 2 fagyasztó abban van mindenféle kacat, amit szerintem a plusz villanyszámla árából meg tudnának venni
A szeretet fenntartása (honnan vetted egyáltalán) nem zárja ki a tevékeny életmódot, sőt, nagyban segíti az egyéni de többnyire a közösségben gyakorolt tevékenykedést, teremtést.
tetőt cserélni macerás
csak azért csináltam mert kijött 25 ezerből a kombi tető és a motorháztető festés
metál+2k lakk
amúgy kora tavasszal kellett volna csinálni egy hűvösebb reggelen akkor a lakk sokkal jobban terül és nincs millió entitás ami rászáll a frissen lakkozott felületre
Mostanság havazik koratavasszal.
Viheted ennyivel is nem fognak lebaszni ezért, vagy vidd kora tavasszal.
Ja, hacsak ugynem. De azért a háztájinak más az ize, bár én se termwlek a füvön kivül szinte semmit idö hijján, de szerencsére vannak akik szivesen megteszik örömükre, arta viszont szükség van.
Én tuti nem dolgoztam volna vele. erre van az elemcsere azt fújják meg és le van tudva míg nálam szolgál még.
Emelő, fütött garázs aztán akár kétkilóval is.huzhatod, csak nehogy leugorjon a bakról mert akkor kőmüvest is kell keriteni
én nem azt mondom hogy ne dolgozzunk és üljönk a viskó előtt mint a niggerek
csak hogy sokkal stresszmentesebb nem csinálni semmi extrát
pl baszakodnak a vízzel és hasonlók
nincs kert leszarom a kutat......... erre gondolok
Jah 7906.
Vasarnap volt az utolso.
Sajnos meg is látszik ez a mai népeken. De ha senki nem csinál semmit akó nem nagyon lesz mit enned se a munkanélküliböl
Ahhoz má hideg van, belefagy a szájába.
De te épp azt szereted
Ebböl aztán kurvára haladnánk. Mindenki szeretne de csak ülne babérjain mer épp szeret és az mindent megold. Nagyon elvont lettél vagy naiv
Mimdenestre a szeretet most is meg van, csak épp a pénzt meg a hatalmat szeretik
Tuti hogy megbanta azt a rengeteg melot ket szazforintosnyi rozsdafolt miatt,csak nem talalt megfelelo szinu szigszalagot.
Igen láttuk mit dolgoztál a fastrával azt még nem is lett rossz te kis kakamatyi átbasznál mindenkit.
Lassan mindenki rájön arra amire én már sok éve rájöttem hogy nem kell csinálni semmit
Veteményes meg ilyen szarok semmire sem jó csak a meló vele és még az embert is basztatják
Sodródni kell ebben a fos tengerben nem kapálózni mindenféle célok után