Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ne. erezne hogy elvesz.
Ini nem örülne, ha sokat kéne dolgoznia.....
jo hat a bele is kinyullt mint a gatya.
Az egesz teoria csak arra jo hogy igazolja a lustasagodat,Mar reg egy sajat autoszereloi vallalkozast kene mukodtetned aprobb karbantartasokra,cserekre es nem kene sehova bejarnod,150 siman meglenne,de dolgozni kene,sokat.Orulne a kuncsaft is meg te is.
A Dóri pasija vett a motorral együtt matt fekete Givit két és fél éve és 25000-et ment el benne, a festés szo-szo, de a belseje kopik és új sisakot akar venni.
ja baszki az nem is nekem van az enyém agv
megtévesztett ez a sok g-betű
mi nem igaz??
csak az tud gazdag lenni aki másoktól elvesz vagy nem ad oda
ez?

pedig így van
pl billgecc se azért gazdag mert napi 2400 órát dolgozott, hanem mert kiagyalt valamit ami került 10 dollárba és adta 200ért
és csak azért került 10 dollárba mert a dolgozók nem kaptak belőle 150 dollárt
szóval "elvesz" attól aki megveszi a terméket és "nem ad oda" annak aki a terméken dolgozott
ilyen egyszerű
givi?
Ezt olvasni ugyan hihetetlen, de mégis van benne valami....aki a tűz közelébe kerül és megmelegszik az mikor kérdik miért csinálod csak annyit mond, de hát te is ezt tennéd pedig nem......a többség nem ezt teszi.
én kb 10 éve vettem használtan és azóta is azt használom
valami gp1 a neve már vagy 4 plexit összebasztam rajta
Nem kell atbaszni senkit... értéket kell teremteni és dolgozni kell,... sokat.... ennyi nekem elég a mindennapokban ... egy üzlet akkor jó, ha mosolyogva áll fel mindenki a végén....!
Ez nem igaz.De te tudod.
Ez kb 10 eve volt,azota lehet valtoztak
szerintem egyrészt a lustaságom miatt nem vagyok pénzes ember, másrészt meg hogy jószívű vagyok és nem tudok átbaszni senkit sem
tehát hiába vagyok kibaszott okos és ügyes nem jön a nagy pénz

amúgy csak az tud gazdag lenni aki másoktól elvesz vagy nem ad oda
Hat givi sisakot meg nem vettem.... de ezek szerint jobb is...
Ez egy givi x01 volt de ilyen szart meg nem vettem ilyen dragan.Ezert tapogatozom,nehogy mellenyuljak.Ha olyan matt mint a motorom festese az jo,ha ez a gumis szar,na az nem.Ok a fenyes lakkozott,de egyik szinre sem vagyok raizgulva a 400 eurosok kozul,500 vagy folotte meg nem jatszik,kene már nimum meg az gy kesztyu meg egy nadrag is.Farmer mar van,turasabb kene.
Nem takarítok, nem mosogatok, nem mosok stb...
Igen, de az elsőt a németek gyártattják kínában, a másodikat meg az olaszok
Leszarom... ha egyszer bepakolom és elindítom, utána elvárás lesz nem az én dolgom, csinálja ő
Én tavasszal vettem, olyan mint az új... persze nincs hosszú távú tapaszatalatom vele. Nekem egyik sisak sem ment szét, az exo1000 az egyetlen aminek a bőr alul kopott és a gumit a plexinel le kellett ragasztani mert 6 év után feljött
Nem azért vannak ezek a gépek hogy megkönnyítsék az életünket? Erre kitalálják a nők, hogy lehet mégis bonyolult
NXR ami kene,a marushinnal nem rosszabb es lehrt kapni,ami jo.
Inkább 240gb az se sokkal több viszont marad helyed az op meg a többi sw mellett
Nem,normal hasznalattol a gumis resze ocsmanyul pereg mint a folszvagen muszerfal.Ettol felek,a fenyes meg jo arban relative sima fekete van.Vagy ilyen hulyegyerek festesek Na mindegy meglatom mit lovok.
gt-air-nak tudom hogy a plexi hajlamos eltörni.