Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hozzá se merek szólni
Tény hogy nem ssd, de ha felbasz veszek bele egyet.

Hatalmas egy szar ez a win letöltöm amit kiad, és akkor sem tudja megnyitni, visszaküld hogy töltsem le újra
Az informatikus aszongya valami kisfogyaszasu U verzio meg a winyo a nagyon lassu.
De legalább gyors és stabil

Vettem laptopot i3, 8gb ram, a faszomtudja milyen videókartya, ennek piritania kell mindenki szerint, aztán az első napon febasz mert lassú.
Winfos... nagyobb szar mint az android. Egy pillanatig sem értem miért verik erre az informatikusok.
Át kell állni apple termékekre és megoldódik ez a probléma. Cserébe lesz egy csomó másik, hogy az appple fosok szinten nem kompatibilisek másokkal
Mer most jobb mi?
Toltsd le,mit veszithetsz?
Mimden normális eszköz jpeget használ
Töltsd le nyugodtan. Müködik.
Nem merem letolteni amit a winfos dob fel mert ismerve az egész winfost valszeg azis csak fos
Ezt a formatumot hasznalja szinte minden már, ugyan az a minőség, kisebb helyen
Nekem simán felajánlotta a win hogy le akarom-e tölteni a kodekeket. Kiválsztottam hogy igen és azota nézhetö. De legalább most már tudom hogy az ájfos képes olyan formátumot használni amit senkimás
Heic, nem,
HEVC*
Heif/heiv fajlokat milyen converterrel tudok a legkönnyebben átalakítani a win10 számára is láthatónak ? Köcsög ajfon... a gepen nem tudo megnyitni a kepeket
Es erti a motoranatomiat na.Nrm csak pofazik rola.
Ez +200le egy kereken előzi a sárga-feketét
De hát ez tiszta felirat meg firka az egész!
Nem is gondoltam, hogy éhen fogsz halni csak én nekem is most járt le onnan tudom .
Majd nézek melót a környéken, mert van sok de én az igazit keresem
Mercibe is hozna vinne a busz 150ert még egy csomó kecskeméti cégnél lenne 150+ de nekem annyi utazás stresszes
Elsősorban biciklis megközelítés érdekel ami max 30-40 perc, ennyi kardió reggeli előtt pont fasza szóval max 15km
Megélni biztos nem elég de tb plusz ez jár !
Elkezdtem főzni! Szép vagyok!
Annyi tuti nincs.
Pálinkával - az van neki!
Oszt mivel fűtenél?