Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sört még értem, de a hülye picsával mit csinálsz?
Miken filózol te? Válasz az élet nagy kérdésére (ami 42) Nem vagy te egy kicsit depis? Iszol te rendesen?
Mondjuk azt pont Tenet-től nem vártam hogy nem érti.

De hogy komolyabban vegyelek. Igen. Elmúlunk nyomtalanul, értelmetlen a lét. Egy érdekesen össze szerveződött molekula halom vagyunk ami szét is fog esni idővel.
VISZONT van ez a fura dolog az öntudat amire nincs magyarázat. Mitől van öntudata egy kémiai folyamatnak? Mégis van ilyen mert körbenézel és tudod hogy létezel, de nem tudod meghatározni mitől tudod ezt, de eldöntötted hogy "létezel", nem csak "vagy" mint egy rakás kő.
Szóval lehet hogy elmúlunk értelmetlenül, de ahogy a létezésünk tudata is, úgy a létezésünk értelme is csak a mi döntésünk. A mi akaratunkon múlik hogy megtöltsük értelemmel.
Ennek legjobb módja ha nem csak döglesz otthon a segélyen, mint a cigányok, hanem valami kényelmetlen és fárasztó dolgot teszel, aminek az eredménye elégedettséggel tölt el. Tegyél valami hasznosat! És lesz értelme az létezésednek. (és nem szívtam semmit, szolgálatban soha )
http://youtu.be/DhBtwWyEIrM
A szeretet nem egy választás hanem maga az élet.
Minek iszik, aki nem bírja.... ?
Kizárt! Mindig csak az utolsó nem kellene már a többi az jöhet.
Alkoholista disznok.
Sör+hp lesz a menü...
Akkomeg tölcséé az arcodba valamit, ha már othon hemperegsz
Aztán jó bulizást
Itthon vagyok te izèke. Dèlelőtt megyünk Vinyère hètfőn jövünk haza. Három p-s buli lesz...
Mingyááá megyek haza
Csak másfél óra
Oszt sör&jëgger és szunya, aztán 4nap pihi máá ideje volt

Mennyéé te is haza, a faxt emelgetel dobozókat
Ez komoly, hogy komoly.
Ugye hogy előre megmondtam hogy képtelen vagy felfogni a mondanivalóm
Hiába szemléltettem
Akkor cseréld ki a pénz szót befőttre a perselyt Meg spejz-re
Így sem sikerül?
Más: korabeli ABS, láncolajzóval kombinálva:
En azert furodnek benne mint Dagobert bacsi.
Én már írtam többször: a pénz valóban nem boldogít, viszont lehet rajta motort meg sört venni, ami majdnem ugyanaz.
Én nem panaszkodhatom sőt véletlen se tenném.
megint a pénz...és személyes sértegetés az értelmi képességemre vonatkozóan.Sajnállak,szeretettel.