Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No jóvan mert Te megteheted! De amikor "nincs mese Jóska menni kell" ,akkor menni kell!!
Na ezért maradtam itthon hosszú még a szezon...
Pénteken szabályosan szélviharban motoroztam egész nap (450 km)- hű, de utáltam....
Már mind1
Még várj vele pár napot, azt hiszem péntek éjjel fordul a szél északira!
A szél itt is fúj de ellent kell neki dönteni a motort bár az anyjába rakhatná! Különösen akkor kell tevékenykedni, ha a motor kijön az erdősáv takarásából enyhe balkanyar után, és a szél pont oldalról merőlegesen fúj!
Az fasza ma nyekergett nejem mossuk le a nácibárkát én nem akartam...
por jön újra délről
Ma rohadt nagy szél van így itthon maradtam, holnap meg túlóra, hétvégén meg este6os előadás mindkettő nap, de a veteránmajálisra azért elgurulunk ekeccsel...
" Ma van a kísérleti állatok világnapja és a rendőrség napja" És melyik a nagyobb ??!
Derbi senda talán 2010 es
Honnét lehet leszedni valami manuált hozzá?
Feltöltési adatok olaj típus stb ilyen érdekel csak
Amiket találtam eddig azok valami hamis oldalak voltak
Pálinkás szép napot motorosok! Allah növessze hosszúra és keményre! Ma voltam thermál fürdőben és képzeljétek ott volt egy koromfekete előember! És tud beszélni!
Aggasztóan sokszor értünk egyet, az okostelefonba való teljes belebuzulás pont olyan függőség, mint az alkohol, cigaretta, drog, kávé, bármi. Ha gyenge vagy, magához láncol, megmérgez és kicsinál, szigorúan emberi tényező.
A motorozást azért nem érdemes ide venni, mert a motoros balesetek java részében a motoros a vétlen, annak is egy jó része kivédhetetlen. Ott csak az a véglet játszik, aki annyira hülye, hogy lakott területen és bedugult kocsisorok között is 150 felett akar menni, az abszolút user error.
Ez hülyeség amit írsz. Csak az emberen múlik hogy mennyire káros. Pont annyira mint a motorozás, sétálás, evés, ivás... ha hülye az ember akkor káros, ha tudja hogy mire kell használni akkor hasznos.
Nem nézi a nyomoronc....Persze... A motovloogosokat is itt szidja, amúgy meg haverkodik velük.
Majka számainak is nagy részét ő írta.
Szegény állatok azért szenvednek hogy nekünk jobb legyen
De ez így van. Egyes emberek is azért szenvednek hogy másoknak jó legyen
Ilyen a világ
Volt már ami nekem is bejött monduk nem tőle hanem majkától.
Kíváncsi lennék, hogy mit segít egy világnap a kísérleti állatokon. Van egy nap, amikor nem injekciózzák be őket betegségekkel és kétes kimenetelű gyógykészítményekkel? Biztos jó nekik ma ketrecben, hurrá.
Galaktikus képmutatás egy ilyen világnap, szerencsétlen állatok meg várják a holnapot, hogy mit kell kibírni már megint...
Látom a ratyedli poróbálkozik,kiengedték a kísérleti telepről ahol gondozták?
Azt nemtudom mit ír de így a tök jó.
Legalább most a főképernyőről is eltünik a neve.
Csak azt tudnám mé nem pusztult már el?
Ja és továbbra is az élettelen ratyik védik a okostelefont, inkább káros, mint hasznos. Persze mint Prioli és Ini esetében mindegy van, vagy nincs, mert hülye alapból mindkettő, csak így még a netre is kiszabadulnak. Nem adnak el annyi bútort, vagy annyit sem dolgoznak, mint eddig.
Ma van a kísérleti állatok világnapja

és

A rendőrség napja

Miért esik ez egy napra?
Nem bírom a fazont, de ez jó lett. Főleg, ahhoz képest mik mennek ma...
Mint látod, nem csak a kis tizenévesek ragaszkodnak már hozzá, hanem felnőtt, meglett emberek....