Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit is tudtam meg ebből pluszban?
Igazad van,mindenki nyomkodja azt a szart,még akkor is,amikor sétálnak át az úttesten,aztán megy a csodálkozás,még sírás,ha elcsapják őket! Oké,hogy fejlődik a technika,de már nincs élet okoskeszülékek nélkül...sajnos.
Király!
Passz...
Engem kiszabottul érdekelne, hogy ott a TB-irodákban hányan dolgozzák magukat agyon izzadva és hányan vannak, és mekkora fizetésért??!
nagyon faszák
Motoros talalkozot genetikai alapon kerulom, labrazast kapok tole.
Na akkor elmondom hogy van ez...
Van egy napi kvóta....legyen 10.
Meg van sürgősségi...ez a napi limit.
Ha ezen felül vizsgál meg a doki,nem fizeti a TB.
Namármost...ha van csókod,akkor soron kívűl “sürgősségi” leszel. Ha nincs akkor van két választásod.
Vársz a sorodra...2-3 hónap,vagy elmész a magánrendelésére.
Van egy negyedik opció is. Kihívod magadra a mentőket hogy szarul vagy,akkor viszont soron kívűl muszáj kivizsgálniuk.
Ennyire egyszerű
tévedés ne essék, ez nem újkeletű, úgyhogy kivétel nélkül az összesnek a kurva anyját...
ebben nem.... a zsebelésben igen, de ez nem arról szól, hanem az alulfinanszírozottságról, ami miatt a ennyit kell várnom egy kibaszott listán mert nem férek bele a kvóta keretbe, úgyhogy minden politikusnak a kurva anyját.... a fasznak fizetek én egy évben 2 milliót, hogy másokat kezeljenek belőle...
ebben a dokik jóval bűnösebbek mint a politikusok
hihetetlen milyen mennyiségű többségében fekete pénz áramlik az orvosok zsebébe
pl egy nőgyógyász bőrgyógyás tökömtudjami gyógyász 5-7 ezret kér egy 5 perces "beszélgetésért" ha valamit csinál is az már 10-15
egy gyógyszer felírás 3ezer
itt vidéken a semmi közepén, akkor az orzág gazdagabbik részén ettől biztos több
van heti 3-4 magánrendelése 10-15 páciens számold ki mit szakít
ha nem kellene 2-4 hónapokat várni akkor ezeknek a magánrendeléseknek java része nem lenne
Na ugye, hogy nem az afrikai migránsok a legnagyobb bajunk….
basszák meg a qrva anyjukat... az összes politikus....
1 590 960 Ft a befizetett egészségbiztosítási járulékom, de 3-4 hónapot kellene várnom egy vizsgálatra, ha nem fizetősbe megyek... a kórház meg tele van apacsokkal.....
Holnap elviszik .....
Riwall Pro
2000-2002 BMW 850-ek milyenek?
Tavaly a stihl már kezdett szórakozni, nem vette a fordulatot vagy 5-6 percig mire elkezdett valahogy működni, igaz évente 4-5X van beindítva, kíváncsi leszek idén mit produkál, 7 éves és tavalyig minden indításnál tök jó volt, legfeljebb karbicsere lesz, van egy 6 éves mtd is, de annak a karbija tavaly végleg megadta magát és annyit mondtak a karbicserére, hogy majdnem új mtd-t vehetek érte.
Az akkor Honda lehetett....
Úgy megromlott a 7 hónapos benzin, hogy egyből indult a fukasza
Túrkevén 2X voltam motorral kempingezni a strandon, a fene tudja, ha nem lesz horvát turné akkor akár oda is mehetünk tök mindegy hol rúgok be.
Túrkeve.
Tavaly voltam...nem zsúfolt,jó a strand és a koncertek is hibátlanok voltak
A hol is? Ha arra értetted, hogy majd mi találkozunk Zolival a parton akkor nincs több kérdésem.