Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem szeretem az alkalmazásokat

tudja valaki hogy 10w40 vagy 10w30 kell ebbe a minarelli berregőbe? vagy kb tökmindegy?
a fasz kivan már most a motorral aztán hozzá se kezdtem
szegény gyerek ki van akadva hogy szűk 50 a vége, mert az okos olasz ilyen eltörős csavart tett a szívócsonk elé aztán nem lehet kiszedni és jó eséllyel ott van a folytás
mondtam is neki ez azért van hogy a hülyegyerek ne törje össze a pofáját mindjárt az első héten
Mi lenne, ha a RAR nevű alkalmazást (van egy tucatnyi belőle...) letöltenéd és telepítenéd az androidos telefonodra. Aztán meg láss csodát!
igzándiból el sem akarja menteni, nagyon nem foglalkoztam vele mert ennyi időm volt szarás közben erre
most nézem a sziamiau legalább elmenti, bár megnyitni nem nyitja meg, igaz az csak 60 ezres kütyü 200+ért már csak kellene ilyet is tudnia
na mindegy
Az enyém piros!
Van,piros.És egy fekete.
Bármelyikőtök motorját ismerném fel, igazából öltöznék és megyek a dolgomra. De ha te folyton előveszed ha ismerős motorokat látsz, az tényleg aggodalomra ad okot.
A macskám is lepisálja az ismerős tárgyakat - ha nem kívánatos kandúr van a közelben....
Megismer - de ne szóljon hozzád. Valamit csak kell csinálnia, nem?
Ha valamihez nem értek,akkor az attól nem szar.
Vegyél egy tárcsás telefont...vagy tanulj meg egy okostelót kezelni
Csak ez a két opció van nálad?
pedig tenyleg buzi iphone.
AppStore...
Add már el ha nem tudod használni
Na majd gépről megnézem mert a buzi ájfón nem tud mit kezdeni a .zip fájlokkal
Nem az igazi a váltója ennek a kis szarnak
Aztán vagy nem jó olaj van benne vagy “yamahás” váltó aztán nincs üres ha kicsit kopik
Pl anno a dt80 egész jó lett a 10-30 transmission vagy mi a picsa olajtól
Utána úgy váltott mint a kezes Bárány
Miért, inkább pisálja le a vasadat?!
Ebbe bízok én is! Ha véletlen felismerjük a másik gépét egy parkolóban, légyszi ne köszönj rám.
Mit kell azon tanácskozni? Asszonyod begurul a non-stop autómosóba, 800 forintért körbemossa a nagynyomásúval és csillog is. Ez csak nem igényel családi tanácsot.
1979-1982 között gyártott CB750 vagy 900as blokk.
A tank is az, meg a váz eleje.
A hátsó rész, meg a lengővilla már valami más az első villával és kormánnyal együtt.

Ilyen van nekem is.
Nem kell?
Büszke lehet rá a gazdája!
Ez mi lehetett eredetileg ? Szép a tank meg a blokk mrg összességében az egész. Jó lenne tudni pontosan miből épült
MERT MÁR LEMOSTAD!
Azért remélem ez nem egy barátság kialakulása
Pontosan mire lennél kíváncsi ? Olaj jóformán mindegy mi van benne, én 10w40-es motorkerékpár motorolajat szoktam tenni az ilyenekbe, jaso ma aztán kész. Fagyálló a szokásos alubarát. Keverék olaj meg természetesen a lehető legjobb amit meg akarsz fizetni.