Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na meg az is!
Aki nem dolgozik,ne is egyék!
Természetesen az életmentő beavatkozásokra ez nem vonatkozik.
De ha belegondolsz most is ez van. Ha bajod van elmész a dokidhoz. Ő elküld kivizsgálásra...kivárod...ha kiderül hogy gáz van,keresel egy orvost és fizetsz neki,mert úgy kapsz normális kezelést.
E mellé még büdös is ha nem gondozzák meg ha szárad ki!
Nem az a bajom, hogy levonták.... hanem, hogy ezért nem kapok semmit.... bár nyugdíjat is vonnak, de nekünk mar az sem lesz
Ezért?
Vízparton soha!
Szúnyog,békabrekegés,motorcsónak,pecások...isten ments!
Max ha tenger lenne...
Reggel mentem nyenyőcével melóba bicikliúton lak.teren kívül, majdnem elsodortam egy biciklist mert mikor előztem észre sem vette a zenehallgatástól, hogy jövök. Jót rá üvöltöttem lehet azt sem hallotta. Azt nézet mint iq bajnok!
Amcsiban sem mukodott jol, obama erre tette fel a programjat.
Persze aki gazdag volt minden volt, aki nem az meg vehetett tut cernat es bevarrhatta a sajat sebét.
tőlem pl sosem vontak le egyszerre 2 milla tb-t márpedig azért mert ennyit kb 6-7 év alatt vontak le
szóval akinek sok pénze van többet fizet mint akinek kevesebb
csak az nem fizet akinek kurva sok pénze van
Ezt tudnám támogatni....
Ki az a hülye aki ide akar költözni?
Fizetésekre?
Amúgy jobb lenne egy szerződéses alapú magán ellátás. Kiválasztod milyen opciókra fizetsz és ennyi...mint amcsiban.
Csak akkor meg azon háborogna mindenki,hogy veseműtétre nincs biztosítása mert drága...mit csináljon?
Ha úgy lenne, nem is zavarna
Na hölgyeim és uraim Most voltam megnézni az épülő magyar Alcatrast a kopaszi gáton.
Aki befektetési céllal szeretne lakást vásárolni ott, az nagyon igyekezzen mert van még néhány eladó (nem sok)
Most még szaré-húgyé adják mindössze egy millió ft/ négyzetméter tessenek sietni mert az építkezés következő ütemében emelkedhet ez az összeg 10-20 %-ot
azért vontak 2 millát mert szarásig vagy zsetonnal
menj el birkapásztornak aztán nem lesz gondod a levonásokra
Ebben biztos voltam....
Majdnem mentőt kellett hívnom mikor megláttam az adóbevallásomat és meg fizethetek pluszban 445e SZJA-t azon felül amit levontak.... köszönöm szépen.... tényleg elfér egy soralateten csak magasra kell halmozni....
biztos vagyonokat kaszál az ügyintéző
Direkt, en tobbet vonnek.
mert a sok pénzt elbasznád más hülyeségre
akkor ezek szerint meghaltam
Ezt eddig is tudtam... de azt meg mindig nem tudom, hogy ezért miért vonnak 2 milliót
Ja.... azok
Azt hogyha a politikusok megbasszák a kurva anyjukat,te nem kerülsz előbbre
De ettől....
Kocsog autosok.