Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

14 8. Havi
Faszomtuggya, motorral együtt jött,rajta volt.
Öreg?
Pont ezaz. A zzr meg az xx is nem egyszer vitt haza ugy hogy mire hazaértem a hátson körbe kilátszott az acél. Egy dudor vagy egy gramm levegötnem engedett el. Ez a fos tura kotladék meg széthullik mielött elkopna. És még az acél öv is elszakadt alatta.
az nem az én führerem nem pesti vagyok
De,tarlos karbantartotta,minden nap vagta,ez latszik hogy csak fel eves.
Akkor ezek szerint Tarlós se sokat csinált több éven át
Mi az a 9 hónap?
feltétlen azon leszünk
Pont ezert.9 honap alatt szart se csinalt csak faceebokozott.
Azt még a Tarlós hagyta ott...
nem egy szovetig kopott cucc.
Pereld karigerit.
elég ápolatlan a hév nyomvonal környéke. Bezzeg ha én hagyok a ház előtt 1 négyzetméter gazt jön a felszólító levél
Ledefekteltem pesten M1-7 bevezetön elszállt a hátsó, tiszta mák hogy nem kintebb 150-nél. Igy se volt eccerü egyenesbe maradni,ráadászul legbelsö sáv, igy a beton mellett birtam megállni. Csufságra a 112-öt hivtam hogy mentsenek ki, két fiatal rendör jött akiknek innen is köszönöm, nagyon rendesek és segitökészek voltak
Már csak az asszony üt kell megvárni hogy hazavigyen, motormarad itt benzinkuton.
De legalább a négynapos cseh utat kibirta.
Külföldi mind tekert
Nincs olyan ami nem
Aztomata váltós Toyota ingyen se. Pedig lenne egy magyarországi fasza de a Toyota automata váltója szarabb mint bármelyik Ford
A Transporter amivel gurulok, 900 ezernél jár.
Motorja még bontatlan.
Mondjuk diesel.
Sok tulajos, tizenéves kocsiknál nem tudhatod mit csináltak vele az előző tulajok, meg a nepperek. Lehet hibátlan is motorikusan, de lehet hogy az árát még egyszer ráköltöd egy év alatt (pl. automata váltó felújítás, stb.)
Havernak a Corolla 400 felett jár és minden gyári a motorban az olajon kívül
Azt mondta 600 felett se sokkal rosszabb ilyenkor elveszít 1 bárt a nyomásból, most 400 fele azt mondja pár tized Mínusz van a gyárihoz képest
Azért mert jobb.
Benzines olcsóbb
Újabb ződ festéket a tavaszi sárra?!
Az sok(k) nekem....
Az pezsgő metál a legjobb utána az ezüst metál
Ezeken látszik meg a retek a legkevésbé
Mondjuk az astra sötét zöld de meg a tavaszi sár itt-ott rajta van és alig látszik. Vagy csak megszoktam
Pár hete tettem rá újabb réteget
Nem kell benzines .
Diesel kb 7-tőll indul.
Pozitív gondolkodásra, erős jellemre vall, hogy nem fekete, mint a pesti striciké....