Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Á, tudja már a faszom.honnan, de szoktam tölük is. Amit az árgép felhozott olcsonak és volt párban az a lehetetlen.méret de asszem.gumipark vagymi.
Fene tudja
Én többször is hazajöttem már defektes kerékkel geciszar vele menni
Ha a hátsó defektes simán 2 nyomba megy a motor.
Ha az eleje defektes és lágy az oldala akkor meg mindenfele megy Volt olyan gumim aminek az oldala kemény volt mint az éket azt szinte észre sem lehetett venni a homokon hogy defektes
Kemény talajon már igen, de nem volt vészes
Akkor se biztos hogy belefognék szétbaszni a felnit. Az mz-n simán ragasztottam az utszélén. De ehhez akkora szerszámok kellenek ami nem fér el a motoron.
R17,Kékhold,Revolution???
Fel kell készülni szerszámokkal
Holnapután nekem is hozza, hogy rohadna meg
Ha már gumi:Tegnap rendeltem,ma hozta a futár!Még meleg,olyan friss:
Najo de ebbe egy milligram levegö nem maradt, és kb ötszáz méteren kiment az összes. Igy se volt kicsit se jo száznál
Ráadásul mig a budaörsi felüljáron egyes alapjáratban átevickéltem a másik oldali kútra addig tüz forro lett a gumi.
Minél gyorsabban mész vele annál stabilabb a defektes kerék nekem többször bevált hátsónál, 50alatt veszelyes, 100felett olyan mintha nem is lenne defektes.
Nem.lopják el, egyrészt mert kibaszott nehéz, laposgumival még inkább, másrészt meg nonstop kut és lebeszéltem mindkét müszakkal. Olyan helyre rakatták ahol rálátni, közvetlenül a kutoszlopok mellett ahol ök is parkolnak.
Ha letudtam volna venni a gumi egyik felét akkor már leveszem a másikat is, mert lett volna lecserélt gumi is mwg már majdnem gumis is csak kiderültnem tud motorgumit szerelni.
Le veszed a gumi egyik felét levágod szelepet (ha csavaros akkor kitekrted)
A helyére mehet a vak szelep
Aztán addig töltöd cuccal amíg fér Utána mehet vissza a gumi Aztán nyugiban hazakocogsz
Nagy szopó lesz de meg mindig kisebb mintha ellopják a kútról a motorod
Na jo, de hogyan?
Azt a gumit ha meg töltöd fűvel meg fa levelekkel simán hazavitt volna, Persze nem 150-és tempóval hanem 40-50 körül
Mondjuk egy vak szelep nem ártana ilyenkor a zsebben
Pipinel nincs allja.
Szerintem régen is a topon volt. Illetve a bottom-on.... Ezért kérdeztem, lehet-e még fokozni ezt?
Pipinel?
Azt látom.. de legalábbis nem.javult a helyzet kicsit se
Ez egyáltalán lehetséges?!
Inkabb csak hulyebb lett.
Állitolag a virus alatt leszegényedtél
Nem vitatom, meg hát az elöéletét se tudom de volt már hatéves gumim amit lefuttattam. Ilyen kockás lófaszt mégegyet nem veszek, a szokásos utcai gumikon legalább látszik ha kínjuk van.
Ugy is eladó sorba kerül, legalább uj gumival hátha megnyeröbb lesz.
igazság?
De hát az igazság az odaát van
Úgy, hogy marad az ingatlan biznic már alkudozok néhány ingatlanra de még nem az igazi.
nem hiszik el, hogy megy ez nemsoká lentebb is
Köszönöm az Index nevében!
Igazán rendes tőled, ha az ingatlanbiznisz helyett a szabadság szócsövébe öntöd a tízmilliókat!
Akkor is ő a hibás
Akkor öreg .