Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ini! Most adtátok el az Audit, ezért kérdezem: eladott autó kötelezően előírt okmányirodai "lejelentése" mostanság mekkora strapa?
Ez is előjegyzésre megy, időpontot kell igényelni az okmányirodába?
Tigra szerintem full buzis
Ugyan már: legfeljebb viszik hozzád lakatolni....
Egy így volt nekünk is megvolt hogy adott napon adott időben legyünk ott itt is voltunk kb másfél óra volt le-fel pakolással
Csak erre az idő pontra kellett várni több mint egy hónapot akkora sor volt előttünk
Ami azért van mert kb napi 2 kocsit csinál a natúr embernek a többi 6 meg a kupecok viszik sos ügyintézésben
Rozsdát nézzetek,amúgy szabvány opel corsa alapok.HNekem picit nőcis-gay ótó,mint az összes pug,citrom kiskocsik.
Azt csak akkor kapod vissza, ha legalább egy fél óráig ki volt vonva a forgalomból, majd újra forgalomba helyezve. Egyébként sajnos a Te sarad az egész éves adója.
Nekem bejövős - az üléspróba fogja eldönteni, hogy jó-e neki, elfér-e benne kényelmesen. Ez alapjaiban egy picike Corsa ha jól tévedek.
Menőnek menő, fiataloknál nem hátrány!
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/tigra_tt/opel_tigra_tt_1_4_16v_sport-15837007 egy ilyen macskazsák lenne fiamnak első ótónak?
Mert legalább visszakaptam volna az éves teljesítményadót. Nekem már a törzskönyvem is megjött gülüre mikor az meg még nem volt névre írva.
Miért baj ez neked?
Huhh,de sok a nyünyörgés.Reggel 7-re ott voltam az asztmával,9-kor kész volt a vizsga.
A motor egyedi forgalomba helyezése is 2 nap.De csak mert reggel az egyedi műszaki délutánra lett kész,másnap reggel a Lemez utca vácon,ők lassúak,és még bankban is kell befizetni,de egyre már az okmányban voltam,háromra kezemben a rendszám,1,5 nap.
Na de miért? Mert a sógor koma a hatóságnál nem végzi a munkáját, csak ha ismered.
Az ügyintézési pénzt megfizeted ennek az ügyeskedőnek ÉS a hatóságnak is, holott a hatóság dolga lenne alapból azt is megcsinálni azért a pénzért amit az ügyeskedő csinál.
Ez egy ilyen komcsi csökevény.
Én lazán rugdalnám ki az ilyeneket szúrópróba szerű ügymenettel, esetleg korrupció miatt némelyiket le is csuknám. A maradék meg egyből elkezdene dolgozni.
Nem motorozok mostanság. (Kedvem sincs, meg elment a hátsó fékem is).
Gyere du. lődörögni oszt valahá talikázunk...
Teszlás fillérszopó nevére íratta a dukit, várhatott volna még egy kicsit a büdösbogár.
Intézheted magad is, de akkor rámegy 3 nap szabid, meg egy csomó bosszúság...
4500- pénzt jelent pluszban, hogy nem baszok el szabadnapot meg időt. Akkora pénz ez, hogy beszarás.
Ezek azok a munkák, ami nem létezne, ha nem létezne
Mint az ingatlan ügynök, vagy használt autó kereskedő. Simán megvettük ugyan így az Express újságból kikeresve a hírdetéseket, csak most van egy közbenső ember is aki akaszt rajta.
Gondold el. Aláírsz neki egy papírt, és elintéz neked egy ügyet.
Hivatalból miért nem lehet így, ugyan ezekkel a papírokkal és információkkal?
Mi ra értünk a motorral azt futón is lehet vinni aztán csomó pénz spórolás
Ki nem szarja le a többieket mikor 2-3 nap múlva hív, hogy menjek a forgalmiért meg a többiért.
Ezek miatt egy hónap a többinek ....
Megvan az első szerelem az össze nyílós ajtós meriva
Mi lesz itt estig
én sem küszködtem soha az ilyen papírmunkákkal és szarakodással. Vannak erre szakosodott emberkék is. inkább fizettem érte pár ft-ot mint heteket szaladgáljak egyik hivataltól a másikig. Persze azóta onlájn már lehet egyszerűbb...
Ezért kell szakemberek bízni akik ezzel foglalkoznak, azt párnap alatt megvan. Fiamnak ha veszünk autót szintén hozzájuk viszem...
Egy hónapot vártunk a műszakira
Par hete ismerős az okmány irodába is 3 hétre kapott időpontot
Egyedül a vámosoknál volt gyors a buli az egy óra alatt megvolt
Pár nap alatt megvan. Vagy 10 éve velük csináltatom mindig. https://autoshirugynokseg.hu/e...
Most 4.500- pluszban a tiszteletdíjuk.