Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100 milla? Minden gondodat megoldaná... persze ha akkora ökör vagy, hogy a jelenlegi életkörülményeid mellett 100 milla nyereményből vennél egy 80 millás autót, meg egy 20 millás motort, akkor nem
...de ha ekkora lé landolna nálad, akkor sem kéne már dolgoznod soha többé.
a 100 milla nagyjából semmire sem elég, az csak arra jó hogy egy kicsit tékozol az ember utána meg bánatosan gondol a múltra mert elbaszta mindet faszságokra
úgy egy 500 milla körüli összeg az amit már az "épeszű" ember nem tud elszórni, bár ha belejön lehet sikerül neki
amúgy én nem kívánnék 100 millákat nekem jobb volna egy havi fix összeg mondjuk a minimálbér 10 szerese
nem vinne a kísértése de megszabadítana a munkától
Így van, de akkor miért az valósuljon meg, hogy évente kétszer kettesem van? ......nekem inkább legyen idén 1 ötösöm és az sem a minima nyereménnyel hanem nagyon sok nullával a végén.......én ha kicsit álmodok véletlenül akkor gyorsan lebaszom magam, hogy lehetek ilyen hülye, mi lesz ha pont az az álmom valósul meg?
Pedig jók az álmok főleg ha egy kettő megvalósul...
Na ez a baj.......mi még álmodni is csak kicsit merünk, ha szóba kerül ilyesmi haverokkal mondjuk mi lenne ha 5-öst nyerne akkor jön a duma, hogy áááá, nekem elég lenne egy 4-es is vagy ha már 5-ös akkor száz milla kéne csak........hát vazz mi akkora csicskák vagyunk, hogy már álmodni sem merünk nagyot, ha én véletlenül 5-ösről álmodok akkor még a legutóbbi 6mrd-nál is többet akarok és abból költekezek......
Én szerényebb vagyok, beérném most másfél millával is....
Haszáltam én is elsőt kukacosan le is hajtottam. Igaz amúgy is már elég kopott volt. De bírta defektjavítva.
Ezt mond annak aki szíriából jött haza első kerékben több kukaccal és azt a gumit még itthon lefutotta meg annak aki a hringre is felment kukacolt gumával.......én javítottam néhányat és egyiknek sem lett baja simán lefutották.
Gondolod, hogy manapság van bárkinél is szerelővas? Na meg azt a szép gyári felnit bárki összekaristolná csavarhúzóval? Nem gondolnám, hogy ezt bárki megtenné, én is tömködtem fűvel a gumit és hazajutottam vele (persze nem több száz km-re hanem jó ha 40-et kellett így menni), de ma már biztos nem tennék ilyet még ha van is szerszám nálam, egyszerűbb telós segítséget abszolválni.
Kőnye mondjuk kéCCáz milla visszanemtérítendő hitel.
Naná, hogy balhéznak! Qrva niggák nem elég, hogy lenyúlták a szigeteiket, a városaikat, most még a Nemzeti Eledelükre is szemet vetettek
Bármikor, bármilyen problémád akad, hívjál!
Amiben tudok, segítek.
A moped rallyn a rutinos szimósok simán szethúzzák a blokkot ha Valami hiba van
Amúgy a defekt gyakoribb mint egy főtengely hiba
Pont az olaszok balhéznak? Ők is eszik a macskát, csak Michelin-csillagos éttermekben.
Nem értem, mi bajuk a streetfooddal....
Dehogynem.
Nekem mindig van készenlétben utánafutós aki szemétdombokkal jár hozzászokott.
meg vinni kell egy csereszavatos főtengelyt is, hajtókarral, dugókkal mert mi van ha véletlen az adja meg magát
Motorgumit nem javítunk, általános szabály, pláne nagy teljesítményűt!
Én mindent leszedem ha igazán akarom
Haver amit vett hondát azon is tömlő nélküli gumi volt Kemény volt mint a bakelit
Úgy tudtuk leugrasztani a peremről hogy a másik motor oldaltámaszt tettük rá, a 140 kilós motor rajta volt fullra de a gumi nem engedett
Nyomni kellett a motort is meg pajszerral rá segíteni
Amúgy a kocsi gumit is le tudom szedni vele kipróbáltam, ott is a peremről ha leugrik akkor le lehet szedni
Amugymeg eleg kretenseg leeresztett gumival menni.
Nem kanyarodik semennyit es valszeg par km levagja a szele a gumiperemet, utana daralja a szelit.
Talan csomori lehajto kornyeken hagytam el egy kukacot, a lehajton mar eroszakkal kanyarodott a vegen meg oldaltamasz se kellett, megallt felnin.
Egy metz Z6 al kurvara kinlodos, de nyers erővel es kezi gumizoval lejon. Egy sport vagy sporttura egyedul is megy.
bar valszeg tenyleg be kell szereznem gumiszerelo vasat mert jelenleg egy regi pajszert hasznalok amit egy szerelo hagyott fater astraja ablaktoro csatornajaban.
Nem tudom, de szerintem egy tömlö nélküli gumit alufrlniröl nemigen szedsz le husz centis vasakkal
Gumiparknál akartam én is de sem ott sem az R17 nél nem volt olyan amit akartam.
Én pl lézerrel vágatlan kicsi kulcsokat zsebbe elfér akkora aztán a súlyomnak semmi sem tud ellenállni
A gumi szerelő vasak is csak 20 centisek régen volt hozzá műanyag felni védőK de sosem használtam évek óta nem is láttam merre vannak