Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy nem Az elmondásuk alapján Hazudtak reggel, délben meg este Már csak azt nem tudom délután mit csinálhattak
valami közmunka kerülő vagy ilyesmi lehet
kh elzavarta az összes főpénztárosát. Én elmondtam, hogy idevezet a nagy robotizáci, meg digitalizáció
ja meg a biztonsági őröket is. Nincs kp, nem kell se a pénztáros sem a biztonsági őr majd lesz belőlük is közmunkás havi 55-ért ha szerencséjük van és van ismeretségük Papirt már nem nagyon kell aláírni seho erre nagyon büszke most a kh bank Pesrsze a tabletek ahol irkálni kell folyamatosan lefagy, meg fél óra mire az új oldalt betölti, meg mire felismeri az aláírást a minták alapján. mondtam is, hogy gyorsabb volt amikor 5 mp alat kinyomtatták a komplett szerződést azt pikk-pakk aláírtam
mkb a lőrincé egyenlőre ( na meg az exim )
én meg igen. A bankosom azt mondta ebben az évben már csak ennyi, mert 10-től kell jelenteni a navnak
érdekes mert nálunk 9,9 jó vagyok
asszem pont annyit írtam
kb. 5 másodperc alatt pittyen a nókia c2-es a zsebembe amikor utalok pénzt, hogy célhoz ért. Ennyi idő alatt ki sem tudod kapni a marék 20 ezrest a zsebedből és mire 2 szer átszámolod hogy megvan e a 100 db én már rég viszem alfa motorját.
pedig alapvetően az
A foglalót mindíg kp-ban kell fizetni.
Bár Attis lehet nem is erre gondolt
Banki körökben ha kp-s fizetést emlegetnek az az azonnali fizetőképességet jelenti, nem konkréttan a bankjegyek fizikai megjelenési formáját.
Ingatlan adásvételnél a nem kp-s fizetés azt jelenti,hogy hitelből óhajtja a vevő megvenni a kiszemelt ingatlant. Ez nyílván egy halom macerával jár együtt. fedezet, bírálat stb meg egy csomó idő a hitel leérkezéséig
én 2 hónapja ezt csinálom, csúnyán bealkudom ezeket a pecókat de 18 alatt senki nem akar eladni semmit Nekem annyiért meg nem kell, mert azon az áron 5%-ot sem hoz éves szinten Az ingatlanosok azt mondják várjam a decembert, januárt Majd meglátjuk, a vak is azt mondta Egyenlőre inkább enyhén felfelé kezdtek el mozdulni az árak minden ész érvet és logikát nélkülözve Mindenki foggal-körömmel ragaszkodik is tartja az árat a befektetői kör felől pedig érdeklődés nincs ezen az áron, hiszen a bérleti díj így is a tavaly tavaszi plafont verdesi pedig sokkal vérszegényebb lett a fizetőképes kereslet. Ezt már felfelé nem lehet strófolni
Volt olyan ingatlanosom aki kerek perec megmondta, hogy a múlt hónapban 1 db adásvétele volt Amikor meg pörgött 1-2 éve akkor meg naponta 4.
ezek sörétesként nagyon komoly fegyverek 12 kaliber trapp söréttel is 10 méterről levinné a fejed akár mekkora is Az egyik legjobban bevált és a legelterjedtebb sörétes vadászfegyver. Valószínű többet lődözgettem ilyennel mint te Keményen a válhoz kell szorítani a tust mert komolyat odabasz. Szerintem olyan 10 éves lehettem amikor előszőr pukkantottam vele, akkor az orrom mellett hordtam egy lila csíkot egy hétig Aztán belejöttem. A társaságnak meg van ilyen korongvető szerkezete azzal kezdtem el szórakázni, egész jó szórakozás a az agyaggalamb lövészet. Bár bevallom lassan 10 éve nem is fogtam kezembe az öreg egyik puskáját sem, már nem érdekel annyira meg ahogy idősödöm nem szeretem a zajos dolgokat ezeknek pedig van hangjuk rendesen De olyat mondani, a világ legjobban bevált sörétes fegyveréről, hogy biztos azért csináltak belőle dugós puskát mert egy fos Hát nem semmi. Esetleg arra nem gondoltál, hogy azrt csináltak belőle játékot is, hogy az olyan debilek is megvehessék mint te így sokkal szélesebb lesz a vevőkör a haszon meg marad ugyanannyi
Az mindegy, ha épp akkot szabálxosan közlekedik
Visszamentél megmutatni a rendszámodat?!
Én is... babócával.
Nem.Szabályosan mentem,mint mindig.
Akkor bele szaladtál?
Én is miután visszamentem meggyőzödni hogy merre mér a szerv..
Jófelé
Kizárt kérlek, imádok röhögni.
fordítsd meg és nézegesd a seggét...........
Még most is sokszor elkap a röhögés mikor nyitom a garázst az néz velem szembe mint egy lekmetyütyü.
Sajnos az első lámpái egyre rondábbak - nekem a dupla kerek a szívem csücske .
Zoli! Megjött a babszi keskeny ET a magazinba.
Kiváló!
Holnap lesz. a napja....