Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha indexet olvasnék én is megzavarodnék a sok kamutól.
Ha nyitva hagyják az iskolákat az volt a bajuk, amikor bezárták az volt. Bármi van az hülyeség és az ellenkezője a jó szerintük, miközben az olvasók azt sem képesek felfogni hogy napról napra változik a helyzet és ehhez kell alkalmazkodni. De hát a balosok erről híresek, lassú a felfogásuk, és elhisznek mindent, ha hozzáteszik hogy O2C
Igaz tavasszal még kurvára be voltál szarva, ez mér elmult
Van. De ebben is te tudod a tutit.
Miért megy át?
Van szárnya vagy mi?
Persze, neked van igazad mint mindig. Mindenki hülye hát.
Neked mindegy, nekem nem.
A totalis karanten lenne tuti, vagy a fullba tolt svedorszag, de akkor meg dzsihad lenne.
Fenét......a köpködés tüsszögés ellen lehet hogy jo, de a kilégzéssel a virus ugyanugy átmegy.
Iskolába énekorán nem szabad énekelni. Ennek is mi értelme.
Szerintem lassan elrendelik hogy át kell mütteni kopoltyusra magát mondenkinek.
Az emberek velemenye sokmindenben valtozik, te is a japo maniabol atcsaptal feketeöves renyoninjaba.
Ezt ugattam....de nem értik
Te ezt most tényleg nem érted,vagy csak játszod a hülyét ?
Annácskával többre mentek volna.
Ugyehogy nyomon követhetetlen a stratégia?
Most pl már csak. a gyári maszk a jo, a sál kendö ilyesmi nem. Az agyon használt egynapos orvosi.maszk teljesen jo, ami alapjábanvéve semmirese jó, de a krndö pl. nem. Vagy a házilag varrott maszkolmány jo de ugyanabbol.az anyagbol a sál nem.
Igazábol ha tényleg olyan lenne. avirus mint amilyennek mondják a maszkok és.egyéb praktikák 90 százaléka semit nem érne.
Meg aztán a vendégláto egységekben este tizenegyig nincs virus utána meg van igy be kell zárni öket.
Most meg az ellentétét: nyugodtan csámboroghatunk dolgozni, buszozni, este 11-ig még kocsmában lerészegedni is - csak maszk legyen rajtunk. Ki érti ezt?
Tavasszal még valami ilyesmit mondott:
Mit mondott?
Nem kovetem.
Ezt a müller cilit nem lehetne kicserélni valami hosszucombu nagymellü harmincasra? Kibaszott sok ostobaságot összehord de még ronda is.
Nagy bajuszú bokros csomagot a nyervákolóknak!
Azmég csak eztán jön, amikor megint nem megy majd senki a rongyos boltba
Bár annyira nyivákolt hogy éhen hal hogy közbe meg ingatlant akar venni
Igaza volt ininek, aki legjobban sír attol el kell venni
Ez csak nyaFogás.
Lehet pipi is azzal keveri
Olyan naplójuk a tekeseknek is van
Mit zagyválsz, nem is értem felriadtál a horgászatbol aztán egy havi adag hülyeséget hordász itt össze féldelíriumos állapotban
Egyáltalán nem az. Négy féle fizetési mód van, utalás, utánvét, bankkártya, készpénz. A bankkártya sem készpénz, számlán fel kell tüntetni. Mint vállalkozó nagyon tudnod kéne. Bármilyen tranzakciót hajtasz végre, annak formáját fel kell tüntetni. A kp az ami a kezedben van azért készpénz.
Az utalás meg valoban 5 mp, de ha tudnál értelmezni akkor érthetnéd hogy rendszerhiba esetén nem fogsz tudni utalni. Meg ha nincs 4G térerö.akkor se.Te meg pláne nem mert a c2 teljesen alkalmatlan rá, mint ahogy te is aki egy fogási naplot nem tud kitölteni.