Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt TI hozták ok ki belőlem ha figyelmesen olvasnál. SOHA nem dicsekedtem semmivel,max hozzászóltam egy témához. Pl hogy én nem hordok pénzt magamnál,mert órával fizetek. E miatt 2 napig azon rugóznak ezek a szarházi selejt emberek hogy mit vergődök az órámmal. Bazdmeg!
Ez miiiiii?
Buta primitív irigy szarok!
És te is ha ezt nem látod.
Na de....majd most akkor dicsekedek...úgyhogy légyszíves tilts le!
Na ez mi ha nem arcoskodás ? A telked árából felépítettem volna egy gyönyörű kis házat egy a hozzád hasonló emberektől jó messze
De F2-nek szólj,itt van Debrecenben. Egy kávéra vendégem ,csak hogy nehogy megint a messziről jött emberrel gyertek.
Vagy Bogyót is szívesen látom bármikor...
Dicsekedjünk nahhh...gyertek...irígykéim
Engem az sem érdekel, ha minden igaz amit mond és mindene megvan sőt még több is. De ha a gazdagság azzal jár, hogy ilyen ember legyek, inkább maradok csóró.
Mostanában nagyon sok gazdag embernél voltam, mindegyik hülye...ahelyett, hogy élne egy tartalmas izgalmas életet, az a legnagyobb baja hogy a 800 vagy a 900 ezres főzőlapot vegye meg hogy a összelegózza a legdrágább, amúgy értelmetlen hülyeségekkel tele aggatott konyháját...hatalmas magamutogatás, versenyeznek hogy kinek drágább a háza. Sok majom azt pénzt jóra is költhetné.
A telek volt 80 Milla a házamnál. A többit nem mondom mert felesleges.
Te jössz...
Ha már dicsekedni akarunk akkor ne az ingatlan számával tegyük, hanem az értékével. Tudok lakást másfélért de tudok 300 millióért is.
Bár ezt itt a többség soha nem fogja érezni
Az utolsó mondat...ugye ugye....az irigység
Bogyó...ha Teslát vettél volna,annak is örülnék,meg ennek is örülök. Ha az ember eléri a céljait,az az életben a legnagyobb és legjobb dolog.
Szerintem nem...
Ugye hogy milyen fárasztó? És olyan sötét mint a belsőzseb, nincs ennek lófasza se......
Egyáltalán nem tökéletes - hanem erre futotta. Az óhajtott felszereltséggel 800k-val többe fájt volna még nagyon akciósan is - lízengbe / személyi kölcsönbe belevágni meg nem voltam hajlandó, pláne nem a mai teljes bizonytalanságban. Ezt - hacsak valami tragédia közbe nem jön - év végére kifizetem, és akkor "tényleg az enyém lesz".
Amúgy kösz!
Szerintem tilts le! Úgy sem tanulsz belőle ha ennyi jött le. Sokat vesztettem veled komám
Nem tiltottam le soha senkit itt, de komolyan már kezdem azt éretni hogy téged le foglak. Nincs bajom veled alapból amikor normális vagy, de az, hogy már sok sok napja ha bele olvasok hogy mi megy itt, semmi más csak a te nagyzolós dumád. Erről szól az egész topic hogy neked milyen sokmindened van és te milyen ügyes befektető vagy meg milyen szép stb...
Örüljünk felebarátaink sikereinek
Én boldog vagyok hogy neked teljesült az álmod hidd el. Eszemben nincs fikázni a kocsidat.
Pedig ha így gondolkodnék mint ezek a szarháziak,akkor most ezt mondanám: Minek kell itt vergődni te vén fasz hogy új kocsid van? Minek kell képet rakni róla? Miért ezt a szart vetted te hülye?Mit vered magad hitelre te nyomorult...stb...stb...
De nem ilyen vagyok....örülök hogy neked tökéletes és sok-sok baleset mentes kilómétert kívánok hozzá
Van eladó dögivel most...hajrá
De ha rám hallgatsz ,Albániát nézegesd. 15 Milla egy vadi új apartman a tengertől 20 méterre. 50m2.
Nyáron voltam kint megnézni és teljesen hibátlan befektetés. Nagyon sok lehetőség van még ott. Személyzet van hozzá ,ami ha kiadod 15%-ért mindent megcsinál.40 km a reptér,Magyar srác csinálja a szállítást. Én már belevágtam ...ha érdekel mondok infót
Nem érdekli - hanem irritálja.
De érdekli...hát látod
Ez a dicsekvősdi a legtöbb embernek azért nem nagyon jön be: "Messziről jött ember azt mond amit akar", pláne egy "arc nélküli" internetes fórumon.

Lehet valóban 4 lakásod, de lehet 10 is, sőt lakhatsz a Tócó hídja alatt is. Nem láttuk, nem tudjuk - de igazából szerintem a többséget nem is nagyon érdekli.
Nem, csak a lóvé virítás vált ki ellenszenvet... de ha megveszed az 5 millás GS-t, pont bele fogsz kerülni abba a körbe, ahol ez a viselkedés a természetes
Mondjuk, lesznek problámáid abban a közegben, mert ott max. Zéta lehetsz
Ja, én akarok a Bétahím lenni! Az még menne, de ahhoz, hogy Alfa legyek, kéne még 2 lakás
Hát ezaz...a közeget még szoknom kell. Nem gondoltam hogy ennyi ellenszenvet vált ki az,ha valaki ad magára és szereti a minőséget.
Bár már értem. Buták
Na meg irigyek. De esküszöm élvezem...most már dicsekedni fogok mindenemmel,mert szétröhögöm magam a sok szerencsétlenen.
Akinek meg nem inge,az ne vegye magára..
Amúgy miért frenkizel azzal,hogy neked milyen drága órád van? Mit vered magad? Azt hiszed ezzel vagány vagy hmmm?