Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem zavar...hajrá. De megjegyzem megint,nekem ez nem dicsekvés...természetes. Ez csak nektek dicsekvés irigyeknek
Nincs 2000 órabérem de jelek szerint nagyobb házban élek mint te.Érdekes, nem? Ja, és mindezt Balatonfüreden teszem. Csak ez itt senkit nem érdekel.
Hát ha ez elgendő indok a dicsekvésre, akkor már rég elkezdhettem volna.
Huhh..de jól esett. Hát igen.. Nem egy agysebész a srác
De ha ez teszi boldoggá,had csinálja
ez a sok okos cucc egy hibátlanul kivitelezett átbaszás eredménye
kreálnak valami problémát és már ott is az okos cucc hozzá
pl sógornőm azért vett egx 160 ezres okos órát merz ha öltözteti a gyereket akkor egyből látja ki hívja
és ha akar az órával is tud beszélni
valós probléma brilliáns kivitelezés, idióta gazda
amikor mi öltöztettük a gyereket sz ovodába még nagyon telefon se volt és mégis felnőt a gyerek is és mi sem haltunk bele a hiányába
Senki többet? Na jó...akkor megyek szaunázni. Szép napot
Hibátlan
A samottot tavaly cseréltettem ki benne ,mert megrepedt. De ettől eltekintve hibátlan.
Amennyiben az is ilyen állapotban van inkább nem! Műköves ismerős nincs,vagy be kellene ruházni egy újra.
Van dzsákuzzi is szaunával küldjem?
Nem lehetsz olyan mint én...még 2 ezer órabéred sincs,az IQ -D meg pfff....
Most dicsekedek...eddig csak reagáltam
Nem nagy...hárman vagyunk. 240m2
Ugyan az...a hülyék csórók...lásd itt.
Igen van. Párátlanít és mutatja az időt illetve az időjárást is. Érintős....Mömax-ban vettem.
Hmm,ha kijutok auztriába teszk egy kísérletet a revolut kártyámmal.
Mer ezek még mindig tökölnek.
https://fintechzone.hu/mikor-l...
Utolsó épkézláb információ
Nem a francot nem. Ha nem dicsekedtél volna akkor nem tartanánk itt.
Kollégám meséli hogy az egyik kuncsaftja most vett okostükröt, 2db-ot,darabja 180ezer.szóval van baj.
Belekezdhetnék, de akkor pont olyan lennék mint te. Azt meg nem akarom. De ha 80milla a telek akkor az itteni viszonylatban nézve nem lehet túl nagy házad.
Ápropó,valaki tud már valamit a Google pay alkalmazásról?
Bevezetési dátum?
13-mal sem ment.

Nem az okos emberektől akarok távol lenni hanem az olyanoktól mint Te. A kettő messze nem ugyanaz.
A úgy is mit vered itt magad hogy IPhone -d van? Meg telefonnal fizetsz!
Faszt dicsekedsz te almás szar!
Ha nem tudod az előzményeket,akkor kérlek ne alkoss véleményt. Ok-okozat.
Hívd fel a bankodat. 14-re meg a bankok nagy része nem frissített.
Nem olvasom el részletesen mert unalmas hogy 5-6 oldal erről szól.

Én nem tudok telefonnal fizetni, valami oknál fogva nem működik az SE-vel a kibaszott kártyám hiába tanítom újra és nem tudom miért. Kétszer megnyomom a főgombot, beadja a kártyát, tartom a terminálhoz és semmi
Szólj anyádéknak...szerintem a KTM mellé kapsz egy kis házikót is...messze az okos emberektől