Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi baj nincs azzal ha van ilyened, a baj az hogy te ezt folyton hangoztatod és úgy adod elő mint ha csak te tehetnéd meg hogy ilyened legyen. Ja meg az alpári kretén stílusod is zavaró,mondjuk nem mindegy hogy ilyennek neveltek vagy te magad képezted magadat ilyenné. Szóval hidd el leszarom az órádat a négy lakásodat, csak légyszíves ne hangoztasd,már mindenki tudja.
5!
Mert amiben lakom,azt nem számolom.
Huhh, megint teresz nyomi.
Ne szukolj.
A fene azt a nyomorék kurva szádat
Fáj a hasam a röhögéstől te birka...na takarodj...még ez ugat az anyja csecséről...beszarás
Ahhoz sincs hogy elolvasd a felemelt kezeden levo orarol a nevet?
Mer tuti oda van irva a gyengebbek kedveert.
Neha nezd meg emlekeztetoul mielott hulyenek neznek mikor hangosan mondogatod a rossz nevet.
Te buziiiiiiii....hát te nyalod anyád picsáját még most is
Te szégyen!
Na megyek...te egy vízfejű betegagyú ember vagy. Mondjuk ez a külsődön is látszik
Nem pazarlom rád az értékes időmet...nincs végzetségem és türelmem fogyikhoz bocs
Persze, csak a nevek keverednek ossze abban a moslekosvödörben amit a nyakadon hordasz.
ilyen az amikor a felkapaszkodott tulok ellopja az annya vagyonat koltekezik de sult hulye hozza mit vesz.
Ezutan a 4 ingatlanrol nem csodalom ha kiderul hogy deszkabudi a ciganynegyedben.
És nem érti...Úr Isten!
Én meg a bográcsra emlékeztetlek. Kell vagy nem a fejedre?
A mérhetetlen butaságod igazolja az is,hogy te egy ilyen poénon fél napig csüngsz. Te komolyan engem akarsz kioktatni hugyagyú hogy mit hogy hívnak? Mindenem almás te szerencsétlen
Óra,telefon,asztali gép,tablet...csak ezt használom,veled ellentétben. De azért próbálkozz csak...hátha
Az Androidhoz nem értek...de amíg nem biztosítanak 5 évre frissítést,nem is akarok.
[#5641305] 2020. 09. 22. 20:00
Alfa01
Nyugi van srácok. 1 év alatt csak össze tudtok spórolni egy Iwatch-ra ha odafigyeltek
Persze nehogy a hitelt aztán ne tudjátok fizetni! Meg minek nektek ilyen óra? Úgy se tudnátok vele fizetni ha nincs pínzetek.

Na ezutan F2 szolt hogy:

"Apple watch lesz az"

Csak nem kapcsoltal, szokas szerint, mert gyagyás vagy, a sajat orad nevet se tudod jol leirni, valszeg mert nincs olyanod.
Eloszor fel se tunt neked mivel szivatlak orak ota, csak most kezd derengeni hogy hatökör vagy.

Jegyezd meg, egy eletre, az orat amivel tollaszkodsz nem iwatch-nak hivjak, hanem apple watchnak.
A telefont hivjak Iphone.-nak.
Te tulok.
Soha az eletben nem irtam le felbeharapott almat, valszeg az agyad hord masfele, es osszekeversz valakivel.

De, emlekeztetlek egy 20:00 beirasodra:
Ja..és takarodj aludni! Felkeltem mamit te állat!
Szólj.
A win-es telók kurva stabilak voltak. De mivel az már nincs,nincs is más megbízható telefon,csak az IPhone . Az ára nem érdekel...
És nem a telómon netezek én sem,arra van az IPad .
De jól leírtad!
Az Apple Watch-ot mikor mondtam,egy beleharapott almához hasonlítottad és ezen vihogtál fél napig(fogyatékos). Mondjuk tőled mást nem is vártam
Így viszont TE is érted mi ez....talán. Örülök hogy sikerült rávezetni
Kis időmbe belekerült,de érted bármit nyomikám
Te agyhalott, az osszes termek Apple Watch, a keresőalgoritmus intelligensebb mint te ey illedelmesen kikuszöböli a keresesbeli hibakat, finoman ravezeti a tirpak melyen egybitest hogy ő apple watch-ot keres.
A legjobb az hogy meg csak nem is dereng hogy hulye vagy mint a templomi harang.
De csak igy tovabb.
Nem volt, de nem is vágyom rá. Hat-nyolc évig windowsos telóim voltak (volt köztük egy csúcskategóriás is), három éve meg androidos vackokat használok, a középkategóriából. Amúgy alapvetően utálom a telefonokat, beszéden kívül csak végszükségben használom másra. Asztali pc-n ügyködök a legszívesebben, pedig van márkás notebook és windowsos tablet is itthon dögivel. Fotózásra mindig fényképezőgépet, navigációra meg célgépeket használok, csak most a Clioban szarakodok Android autó programmal és telefonnal . Kollégáim iPhonjai voltak már a kezemben: nem mondom hogy nem tetszett, de nem is vágyom rájuk különösképpen - annyi pénzért meg pláne nem..
Nem.... pedig itt volt az alkalom.... na nem baj, majd visszajövök arra a szállásra, amit irt, hátha akkor...
Szép estét
Volt már almás mobilod? Szerintem nem tudod milyen ez a rendszer....ne akarj lesüllyedni ezek szintjére
Csak hagytam hogy Zolika még mélyebbre égesse magát ....már ha ez lehetséges. Ráhagytam hogy az órával picit szórakozzon,ha már életében nem látott még ilyet. A partner egy hasonló IQ- val rendelkező fórumos volt és annyira élveztem a társaságukat. Itt visítottunk rajtuk a melóhelyen.
De már nincs időm sajnos foglalkozni velük. De azért rakok Iwatch-ot. Hátha leesik neki mekkora sötét parasztok voltak
A FOS14 fut rajta, persze.

Amúgy jól vagytok?
Majd elmúlik!
Na jó így uncsi...nem válaszolsz
Pedig még annyi kérdésem lett volna az anya-fia szexről meg stb.
Na majd legközelebb
A bográcsot küldöm....
Jó éjszakát nektek,anyukádnak üdvözletem!
Pont mint az Iwatch-on.