Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már sajnos 10 év is elmúlt, nem hogy nyolc....
Valld be inkább, hogy topikot tévesztettél: ezt a Viccekbe szántad
És igen! Mindig van lejjebb!
Ha nem elég hihető valami, akkor bevonjuk az ország legnagyobb bulvárlapját, hogy "BIZONYÍTSA " az állítás igaz voltát.
Bevallom őszintén, nálunk az injekciózást a kutyánk végzi, mert senki más nem ér rá Holnap jön a Bild interjúra, hoznak magukkal kutya-német tolmacsot is
Katalin féccbukos storyja a Blikkből? Bogyó, süllyedhetsz még ennél mélyebbre? Kis mentséged, hogy a Zindexrű linkelted be
Egyébként ez az az Egészségügy, amit a Zorbán szétvert? Amiben a "Zelmúltnyócévben" minden rendben volt?
Kis színes a magyar egészségügy állapotáról: https://index.hu/belfold/2020/...
A Csákányi Laci bácsi tudta igazán hangulatosan mondani a "pálinkásat!"
Elvékonyodott a felhőzet, néhol már kéklik is, remélem "megembereli" magát az időjárás végre!!
Szia!
Most nem merek, mert menni szándékozom motorral, és nyíl-egyenesen van szándékomban haladni. Már arra, amerre az út megy!
A pálinkás lemaradt, pedig már aktuális lesz, ilyen hideg időkben!
Jó reggelt! Ezzel én is így vagyok. Egyszer adattam be (rábeszéltek) egy hétig olyan szarul voltam, hogy soha többé nem kell! Persze a családban van akinek bevált, és soha nem beteg.
Most kérdezték kell az ingyenes oltás? Melóban osztogatják, mondtam idén sem most már 22ik éve.
Megint "demonstrálsz" Bogyó bá !??
Szép jó reggelt! Köszönöm! A tiétekbe is! Az eső valamikor éjjel 2 körül elállt, a felhőzet elvékonyodott, és a szél sem tombol!
égési sérülésre nagyon jó a propolisz bátran állítom az általam használt szerekhez képest sokkal jobb
a nagyobb horzsolásokra is kitűnő, bár itt a kezeléssel járó kellemetlenség lehet nincs egálban a gyógyulás gyorsaságával
nekem a vérnyomást is rendbe tette és azóta az influenzás bajok mintha gyengébben jelentkeznének
nem eszem mindig mert szar ízű csak kúra szerűen évente pár alkalommal
lassan belevágok ismét egy pár hetes kúrába
Nem kérlek csak jó adni.
"Van egy olyan érzésem, hogy megjött a vérzésem"
Olyankor menstruálsz?
A szervezetednek is jobb, mert frissül a véred ugye. Én megyek 56 naponta megközelítőleg.
Ezt a kérdést gyökeresen más szemszögből nézzük.
Pl. COVID-ra sem, ezt mondjuk nem is értem.
Bár akkor tuti nem lenne vérhiány, ha elterjedne hogy ingyen teszt jár hozzá, lehet még Bogyó is rohanna
Arra értettem, hogy mit nem vizsgálnak.
Miért lepődnék meg? Én pont ugyanúgy bevihetem a nyavaját mint a hajléktalan. Öltözködés alapján meg nem lehet szelektálni.
Meglepődnél, hogy mire nem.
Hát, gyanús...