Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegeden akkor mentünk, amikor akartunk, másod napra volt időpont - 30 rugó. Vagy több hetes várólista. Választhattunk, ennél több mi kell még? Bár ha az eredménye várás közben az egyik nővérke lexopott volna, elégedettebb lettem volna
MRI
nyugodtan hidd el és ez nem mostani, évek óta így van.... hogy a szocik alatt így volt-e, nem tudom.... ha igen, akkor az ő kurva anyjukat is....
apósnak amikor felfedezték a daganatot 2 centis volt amire elkezdték a kezelést 6 centis lett
mindenhol heteket kellett várni....
Pláne hogy kontrollra a doki adja azonnal az időpontot felénk. Kontroll az kontroll ha havi akkor havi ha féléves akkor féléves, nem majd egyszer valamikor. Felénk...
"részemről lehet csak magán egészségügy magán biztosítás alapon" - na csak kibökted szóval akinek van lóvéja, az gyógyuljon, a többi meg nyugodtan dögöljön meg.
Hát szerintem lesznek, akinek ez nem fog tetszeni - miként neked sem tetszik a mostani
Továbbra sem értem, mi bajod. Van lóvéd, akkor ott a magán, akkor miért a közellátást baxtatod? Az legyen azok problámája, akiknek csak arra fussa.
csinálj belőle poént vazze..... ahhoz értesz.... köszi....
Számomra hihetetlen mert én semmi hasonlót nem tapasztalok az eü-ben, bár szerencsére ritkán kerülök a közelébe és a család ha kerül is, minden flottul megy.
A románoknál is jobb a helyzet ha daganatról van szó.
Neked csak nőismerősöd van?
Mi az, hogy "ha tényleg így van"? Így van.... Itt és "most" történik.....
Engem mindig felbosszant, mert valami hülye előre kéri a pénzt! ??!! Mi az, hogy "előre"?? És ha egy szrhatár roncs a dolog, akkor meg: Így jártam??! Dugja fel magának! Még az agyonreklámozott szarokat sem szokásom megvenni, mert, ha a reklámozott akármi annyira remek lenne, akkor nem is kellene reklámozni!
Engem a szoc. ho. irritál a legjobban!
Li zálogház, Köln!
Ennyit meg nem ér, még csak nem is küldtem el az anyjába
Ahogy levettem a postára hegyezte ki, hamisít pár bizonylatot, a mókus meg küldi a lét.
Ha ez tényleg így van akkor felétek hatalmas a probléma vagy egyetlen ismerősötök sincs a kórházban. Tudomásom szerint az ilyen betegségek mint a daganat, előnyt élveznek. Legalábbis felénk.
Mit szeretnék? Tisztességes ellátást a pénzemért.... akinek ez nem tetszik, nyugodtan kinyalhatja a seggem, ha megengedem neki....
Az a nagy mondás, hogy mi mindenben jobban teljesítünk, úgyhogy nem kell kifelé meg visszafelé mutogatni, az a kutyát sem érdekli. Itt lehet bizonyítani, mekkora királyok vagyunk....
Bármely politikai csoportosulás elmehet a qrva anyjába, mert nálatok ez a fő szempont... Orbán, Gyurcsány meg az összes politikai senkiházi... meg a rajongóik is....
részemről lehet csak magán egészségügy magán biztosítás alapon.....
Ha itt írogatás helyett kocsiba ültél volna 4-kor, délutánra ott lennél a kessel - és lobogtathatnád a hirdetést...
ha felhívtad, kérhettél volna címet, és mondod, hogy indulsz érte az 1000 juróval, na arra mit válaszolna?
Mit szeretnél? Hisz SOSEM volt rendben... az államosítás megölte az 50-es években. Azóta toldozzák-foldozzák. Bár jobban belegondolva, a kapitalista rencceré sem jobb, mert ott meg aki nem tudja fizetni, lazán megdögölhet (USA)
Hozd fel gyorsan a svédeket - az már majdnem jó volt, de azt is szétbaxták. Az egészségügy mindenütt púp az ország hátán, és ezt csak akkor látja másként a NÉP - ha ő kerül oda Vagy ismersz valakit, aki szívesen fizeti a TB-t, EHO-t?
https://www.kepesmotor.hu/ktm-...

Felhívtam mert kíváncsi voltam a sztorira
A motor Kölnben van, menj ki érte személyesen vagy elküldi, de előre kell fizetni
Biztos lesz pár kapzsi , hülye
A bringa piaci ára olyan 1,8-2 milla
Nem erről az időszakról beszélek, hanem gyurcsótány komádék regnálására... tudod, mikor a végén már apróhirdetésben kerestek miniszterelnököt a csődtömeg élére, mert senki sem vállalta ezért került oda a libatolvaj
pont most a barátnőmnek szüksége lenne orvosi vizsgálatokra.... maradjunk annyiban, hogy inkább a magán egészségügybe viszem, mert az államiban egyik helyen 3 hónapra kapott időpontot, másik helyen majd időpontot adnak, hogy mikor jelentkezhet időpontra.... úgyhogy a qrva anyjukakat.... igen, minden rendben van....
de van egy csaj ismerősöm, akinek sajnos agydaganata van és a kontroll időpontra egy hónapra előre van időpont időpontra, majd 4 hónap múlva, de majd gyorsan telefonáljon az időpon osztó adott napon, mert 20p alatt elfogynak az időpontok és várhat megint egy hónapot az 5 hónap mulva levő vizsgálatra, ha időpontot kap egyáltalán.... tényleg baszd+ tök rendben van.... köszönjük szépen...
Bezzeg Sárospatakon még egy nyamvadt takarítónő sem volt
én hajdanán százszám oltottam a nyulakat, mind túlélte
kutya is volt már antibiotikum kúrán
ezek mind izomba cucc volt
embert csak bőr alá oltottam, magamat is meg asszonyt is
Tudom, hogy nem... Vannak , amiket a páciens magának ad be. De, ha "hírértéke lett" a dolognak, akkor feltételezem, hogy nem ilyesmiről van szó. Másrészt akkor sem csak úgy fog az ember egy arra járó takarítónőt, hogy "Annuska, a portörlés és a felmosás között szúrja má meg ezt a nőt itt, mer a Katika szabin van, én meg megyek horgászni "
injelció beadás nem egy ördögi feladat