Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci! Téged azt hiszem érdekelhet: https://www.napi.hu/magyar_gaz...
Én meg nem. A teszkós szar ("Bosch" címkés noname) is 20-21 ezer forint az említett kapacitással, a márkás Exide meg 26-27 ezer szakboltból. Nem annyival olcsóbb, hogy egy pillanatig is a spórolás járna a fejemben.
Egyetértek, amennyivel többe kerül, annyival nem hosszabb életű. Bár az Excide állítólag tényleg jó. Nekem a munkagépben sokat kibírt, de az nem is olyan mint az autók indító akkuja.
Nekem a Varta vált be, az alap akkuja normális áron megy, de egyik legmegbízhatóbb.
Banner, Bosch-ban csalódtam.
Most a Priusba a gyári akku 60ezer lett volna legolcsóbban. 10ezer forintos Gigawatt került bele kiválóan működik az is, mert itt nincs indító áram, fő baj szerintem inkább a túltöltés, mert ugyan úgy 14.8V-ra felmegy a feszültség, de egy olyan akkut felesleges ennyivel tölteni amiből csak a fék hidraulika, kormány szervó, és a világítás vesz ki áramot a nagyfeszültségű akku bekapcsolása előtti max 10 másodpercben.
ingyen minden jó, ingyen a tripper is sokkal elviselhetőbb mintha drága pénzért veszi az ember
miben másabbak mint pl egy boltos?
az se azért árul hogy másnak jó legyen hanem azért hogy neki jó legyen
pl pipi is szélnek eresztette a népet, nem érdekelte hogy össze hordtak neki eddig 5 házat, yahtot meg minden egyebet
ilyenek vagyunk.....
politika annyiban más hogy szem előtt van
igazándiból a brókerek meg a bankárok a legnagyobb genyók, csak azokat senki sem "meri" basztatni mert könnyen beszopatnak mindenkit
persze nem az otp pénztárban ülő marika nénire gondolok....
Az idealisták, akik azt hiszik, hogy a politikusok értük ,vagy ellenük vannak.
Pedig azok csak saját magukért qrják szájba bárki ídes anyját!
Akksiból rohadtul nem érdemes drágát venni.
Horgász súlyhoz kerestél ólmot korábban, én ingyen adtam volna (adnám most is, mert még meg van).
Csütörtökön már itthon leszek, elgurulok kb 3perc azt kicseréltetem, köszi a segítséget mindenkinek!
Most látom,Neked az helyben van.Jogos!
Köszi. Otthagyom a régit akkor simán megkapom ennyiért azt be is teszik ( B&B ) csak nézegetnem kell.
Én innét rendeltem,ingyen szállítással,másnap itt vol,az ár is baráti(bb): https://www.auto-motor-akkumul...
Autóba vegyél unixos AZ-t. 2év garit adnak rá, talán ők egyedül. Nekem 2autóban van, az egyik 1,5éves a másik 1. Eddig jók. 29volt most a 75Ah-s.
olcsón kellene mert drágán nem éri meg
lett volna sok 1000ft körüli áron de akkor már nincs értelme az egésznek
na mindegy
azt hittem lesz a telepen, de majd körbenézek máshol is
Ajánlottam korábban, nem kellett.
Fekete Exide-ot ne!
Szürkét....
https://www.akkumulatoroutlet.... ezt néztem ki. Szeptemberben a motorba is ezt a márkát vettem.
Bájerba kell cseréljek akkut kell a régi?
méh telep......
kettőben voltam és nincs ólom egyikben sem, pedig vittem rezet cserébe
akku van de az nem érné meg
Nekezd a kp dolgot mert keresem a zsilipnyitot.
Teljesen jok a nyulvanyai,a hossztartok,lampatartok,ablakkeret.
Egy elol torotthoz meg jok johet.
kápé számlán jó lesz?
méh telep.......